PH pořádá World Beach Pro Tour v Subic

Filipíny postaví tři páry v každé z mužských a ženských divizí mistrovství světa FIVB v plážovém volejbalu – třetího velkého mezinárodního turnaje, který letos Filipíny budou hostit.

Judd Garcia, Cronge Arbasto, Ranan Abdilla, Jaron Rickenton, James Paitragó a Paul Salvador kampaň v soutěži Men’s Futures s nejlepšími týmy světového plážového volejbalu na Subic Bay Sand Court 8.-11. prosince.

Ostřílené duo Deg Rodriguez, General Islabour, Cissé Rondina, Jovelyn Gonzaga a mladý tandem Gridel Matibag a Gelem Brujela vidí akci v soutěži žen.

Všechny filipínské páry jsou zařazeny do hlavního losování 16 týmů, které se skládá ze dvou týmů z Japonska, Thajska, Singapuru, Litvy, Izraele a Itálie.

Třináct ženských týmů – sedm z Japonska, dva z Jižní Koreje, České republiky, Singapuru, Kanady a Francie – se v kvalifikačním kole 8. prosince utká o čtyři zbývající místa do hlavního tahu.

14 dvojic — čtyři z České republiky, tři z Japonska a po dvou z Thajska, Austrálie, Nového Zélandu, Rakouska a Izraele — se také 8. prosince utká o poslední čtyři místa v mužském hlavním losování.

Získejte nejnovější zprávy


Je doručena do vaší schránky

Přihlaste se k odběru denních zpravodajů z Manila Times

Registrací pomocí e-mailové adresy potvrzuji, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami služby a zásadami ochrany osobních údajů.

Hlavní tahák je od 9. do 11. prosince. Formát turnaje je upravená kulečníková hra, po které budou následovat jednotlivá vyřazovací kola.

READ  Tottenham překvapivě vystoupil z Evropské ligy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *