Sifu bude zdarma jako exkluzivita pro PlayStation a Switch koncem března

Vývojář Sloclap oznámil datum vydání Sifu na Xbox. Stylový Brawler byl uveden na Xbox koncem března poté, co byl k dispozici více než rok na PS4 a PS5.

Sifu přichází na Xbox Series X | S a Xbox One 28. března s novou aktualizací obsahu, která do bojové hry přináší nový režim Arenas.

Sifu bude spuštěn pro Xbox Series X | S a Xbox One 28. března

Sifu je bojová akční hra z pohledu třetí osoby, která obsahuje „pevnou bojovou mechaniku Kung Fu a filmovou akci bojových umění“. Sami budete lovit vrahy své rodiny a ve své snaze po pomstě porazit nespočet nepřátel. Sifu má však zajímavý obrat: pokaždé, když zemřete, vaše postava stárne, což snižuje vaše celkové zdraví. Budete se muset poučit ze svých chyb a odemknout jedinečné dovednosti, abyste mohli postupovat a nakonec svrhnout ty, kteří zabili vaši rodinu.

Nový režim Arenas, který přichází do Sifu, bude obsahovat pět různých herních režimů, devět arén a 45 výzev a otestuje vaše dovednosti proti vlnám nepřátel. V akci to můžete vidět v traileru výše.

sefo

Sifu je realistický rváč z pohledu třetí osoby s pevnými bojovými mechanismy Kung Fu a filmovou akcí bojových umění, která vás vydá na cestu pomsty.

Sifu bude spuštěn pro Xbox Series X | S a Xbox One 28. března. Budete to hrát? Dej nám vědět!

READ  FIFA nemá radost z dominance EA ve fotbalových hrách

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *