Kanadský záchranář nevědomky ošetřil jeho dceru při smrtelné nehodě

Kanadský záchranář nevědomky ošetřil jeho dceru při smrtelné nehodě

Záchranář Jaime Erickson z centra, který byl minulý týden povolán k havárii a nevěděl, že se snaží zachránit svou dceru, protože zranění byla tak vážná, je utěšována jejím manželem Seanem Ericksonem, když mluví pro média v Airdrie. , Alberta, úterý. (Jeff McIntosh, The Canadian Press přes AP)

Předpokládaná doba čtení: 2-3 minuty

Calgary, Kanada – Kanadská záchranářka, která nevědomky ošetřila svou dceru po smrtelné autonehodě, je k pláči, když vzpomíná na krásnou dívku, která bojovala až do konce.

Jaime Erickson byl povolán k havárii v North Calgary 15. listopadu a seděl s vážně zraněnou dívkou, která byla vyjmuta z auta a převezena do nemocnice, kde zemřela. Kvůli zraněním ji bylo těžké poznat.

Až když se Erickson vrátila domů na konci dne, setkali se s ní policisté RCMP, kteří jí řekli, že pacientem je její 17letá dcera Montana.

Ericksonová se v úterý podělila o svůj smutek s novináři a svou dceru popsala jako úspěšnou ve všem, co ji zajímá, a vášnivou plavkyni s touhou stát se právničkou.

„Byla bojovnice a bojovala až do dne, kdy zemřela, a byla krásná. Byla tak krásná. Kdyby se někdy snažila, vždy by uspěla,“ řekl Erickson v Airdrie Fire Hall s rodinou a zdravotníky. Policisté a hasiči stojí za ní, aby jí projevili podporu.

Richard Reed, přítel a letový záchranář, několikrát zkolaboval, když Erickson vyprávěl, že navštívil místo nehody, kdy vůz nezvládl řízení a srazil se s protijedoucím kamionem.

Reed řekl, že se řidiči podařilo dostat z auta, ale spolujezdkyně byla uvězněna s vážnými zraněními. Erickson byl první osobou na scéně. Řekl, že Erickson věděl, že dívka má potíže, a seděla tam, dokud ji nevytáhli a neodvezli do nemocnice leteckou záchrannou službou, stále nevěděla, kdo to je.

Záchranář Jaime Erickson, centr, který byl minulý týden povolán k havárii a nevěděl, že se snaží zachránit svou dceru, protože zranění byla tak vážná, je utěšována jejím manželem Seanem Ericksonem, uprostřed vpravo, a přáteli, když mluví s média v Airdrie, Alberta, úterý.
Záchranář Jaime Erickson, centr, který byl minulý týden povolán k havárii a nevěděl, že se snaží zachránit svou dceru, protože zranění byla tak vážná, je utěšována jejím manželem Seanem Ericksonem, uprostřed vpravo, a přáteli, když mluví s média v Airdrie, Alberta, úterý. (Foto: Jeff McIntosh/The Canadian Press přes AP)

„Na zpáteční cestě vyjádřila svému partnerovi svůj smutek a frustraci, protože věděla, že později rodina pravděpodobně ztratí dceru, sestru a vnuka. Krátce poté, co se vrátila domů, někdo zaklepal na dveře.“ „Bylo to RCMP,“ řekl Reed.

„Když vešla do pokoje, ke svému zděšení našla dívku, se kterou seděla v zadní části nabouraného auta, ještě živou, takže se rodina mohla rozloučit, a kvůli rozsahu jejích zranění k nepoznání byla Jamie její vlastní.“ dcera.“

„Jamie nevědomky držela svou dceru naživu,“ řekl Reed.

obrázky

Nejnovější globální příběhy

Další příběhy, které by vás mohly zajímat

READ  Turecký soud potrestal syna somálského prezidenta pokutou za autonehodu, při níž zemřel kurýr Zprávy

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *