Jednoduché vylepšení otevírá virtualizaci GPU na grafických kartách NVIDIA GeForce

V tomto okamžiku nebude jakýkoli limit, který NVIDIA umístí na své produkty, trvat dlouho. The Omezovač hash rate na GeForce RTX 3060 byl porušen Při mnoha příležitostech a různými způsoby. Posledním omezením hackování je uzamčená virtualizace GPU na kartách GeForce. Jednoduchá úprava „vgpu_unlock“ umožnila virtualizaci GPU na kartách na úrovni spotřebitele.

Karty NVIDIA GeForce mohou umožnit virtualizaci GPU prostřednictvím jednoduchého vylepšení, které změní ID hardwaru na podporovaný GPU

Virtualizace GPU je způsob, jak rozdělit výkon zpracování grafiky mezi více uživatelů, což v podstatě umožňuje více uživatelům používat jeden GPU. Tato funkce odlišuje GPU datových center od GPU spotřebitelů. Tato technologie má několik případů použití, včetně vědeckého výzkumu více lidí na jednom GPU, ale nejvýznamnějším z nich je GeForce NOW, který využívá GRID GPU k napájení virtuálního herního zážitku.

ASUS ROG Zephyrus M16 má 16palcovou obrazovku s poměrem stran 16:10 v kompaktním designu.

Zdroj: VMware

Silicon nikdy nebyl problém s vGPU na spotřebitelských kartách, spíše to byl software, který uživatele vypnul. Dříve museli uživatelé za použití vGPU platit vysokou cenu za kartu NVIDIA Tesla nebo Quadro. VGPU také vyžaduje spoustu softwaru, aby fungoval dobře a ověřoval se u nezávislých prodejců softwaru (ISV). Současný software NVIDIA vGPU nepodporuje spotřebitelské karty, ale může se to změnit, například Crossover GPU„Software, který umožňuje jednomu virtuálnímu stroji přístup k GPU, byl přidán na karty GeForce prostřednictvím aktualizace ovladače.

Úpravy spuštění vGPU jsou velmi jednoduché. Nahrazuje ID hardwaru grafické karty NVIDIA ID hardwaru oficiálně podporovaného GPU. To funguje na GP102, GP104, TU102, TU104 a GA102 GPU pro Linux a KVM VM. Je těžké vymyslet případ použití pro spotřebitele, kteří potřebují virtualizaci GPU, protože tento režim nefunguje ani u Windows nebo VMware.

READ  RPG Obscure Samurai Shodown je konečně k dispozici v angličtině

Kód pro tento mod je k dispozici na Github To bylo původně spatřen Tomova zařízení. Je škoda, že to nefunguje na Windows, protože jsme mohli vidět, jak spotřebitelé během hraní hrají těžbu kryptoměny.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *