Předpovědi WTA 1. dne včetně Sereny Williamsové vs. Barezase Diaze

Předpovědi WTA 1. dne včetně Sereny Williamsové vs. Barezase Diaze

První den Rogers WTA Cupu (oficiálně National Bank Open) v Torontu bude svědkem spousty akcí na nabitém poli, včetně Sereny Williamsové, která se bude pokoušet úspěšně vrátit na Tour, stále hledá grandslamový titul. V posledních pěti letech se z toho dostala a čerstvá wimbledonská šampionka Elena Rybakina.

Předpovědi WTA Toronto pro první den

Elena Rybakina vs. Marie Božková

z očí do očí: Rybakina 2-0 Božková

Pořadí Rybakinové na 23. místě je velmi zavádějící, protože nebere v úvahu její poslední wimbledonský titul. 23letá hráčka bude jistě plná sebevědomí a těší se, že do svého životopisu přidá další cenné tituly. Proti soupeřce v prvním kole nikdy nevypadla o skupinu a je pravděpodobné, že se zde v průlivu znovu dostane dopředu a možná bude bojovat o titul.
předpověď: Rybakina ve 2

Vložit z Getty Images

Petra Kvitová vs Alison Riske

Vzájemný souboj: Riziko 2:1 Kvitová

Kvitová je bývalá dvojnásobná slamová šampionka (z Wimbledonu) a světová dvojka, ale do takové formy má daleko, je jen stínem svého bývalého já. Měl by to být velmi těsný zápas, těžko se dorovnávat, ale Češka je stále favoritkou, i když na rovinkách může snadno narazit do sebe a prohrát. Nejvíc bude záležet na tom, jakou úroveň a důslednost Kvitová k soudu přinese.
předpověď: Kvitová ve 3

Vložit z Getty Images

Nuria Barezas Diaz vs. Serena Williamsová

Tváří v tvář: první setkání

Serena možná prohrála ve Wimbledonu v prvním kole, ale nebylo by moudré ji odepisovat. Dokud bude Serena soutěžit, bude vždy hrozbou, a i když je těžké předvídat její zítřejší úroveň, je těžké ji označit za oblíbenou proti soupeři, o kterém není známo, že je na této úrovni nebezpečný, zvláště na tvrdém. soudy. Koneckonců, stále to vyžaduje opravdu solidní výkon od Tan ve Wimbledonu, aby porazil Serenu.
předpověď: Williams ve 3

READ  Thomas Soucek: Záložník West Hamu potřebuje plastickou operaci pro zranění obličeje, které utrpěl proti Evertonu | fotbalové novinky

Hlavní obrázek přes Getty.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *