Zde je postup, jak obnovit zástupce „Moje aplikace“ Ztracený obchod Play

Zkratky aplikací jsou součástí Androidu pro Posledních několik letNejužitečnější z Googlu je Page „Moje aplikace“ V obchodě Play. Pokud zástupce na vašem zařízení Pixel nedávno chyběl, naštěstí existuje řešení tohoto problému.

Dlouhým stisknutím ikony Play Store na domovské obrazovce vyvoláte zástupce „Moje aplikace“. Tím se přímo otevře obrazovka „Moje aplikace a hry“ Na kartě „Aktualizace“ Můžete tedy rychle nainstalovat nové verze. Tato zkratka je pohodlnější než kdykoli předtím Obchod Play byl přepracován Místo, kde musíte kliknout na pravý horní roh, místo toho, abyste přejeli prstem po levém okraji.

Někteří uživatelé za posledních několik týdnů zjistili, že dlouhým stisknutím tlačítka Google Play se již nezobrazuje zkratka Moje aplikace. Místo toho vidí pouze způsob, jak se odemknout „Informace o aplikaci“. To se osobně stalo dvakrát na telefonu Pixel 5 se systémem Android 11 a oběma nebylo jasné, proč zmizel. Pravděpodobně k tomu došlo po tichých aktualizacích Obchodu Play.

Bez ohledu na příčinu zahrnuje oprava přechod na stránku „Informace o aplikaci“ Systémově specifický pro Obchod Google Play a otevřený „Úložiště a mezipaměť“. klepněte na „Vymažte úložiště“ Pak „OK“ Potvrďte, že chcete odstranit data aplikace. Podle varování se obchod Play úplně resetuje v podobném prostředí jako původní nastavení zařízení.

  1. Jdi na stránku „Informace o aplikaci“ V obchodě Google Play

    Stiskněte a podržte Nastavení> Aplikace a oznámení> Zobrazit všechny aplikace

  2. Otevřeno „Úložiště a mezipaměť“
  3. klepněte na „Uvolněte úložný prostor“ Pak dál „OK“

Před nákupem budete muset znovu zadat heslo k účtu Google a ostatní funkce budou muset být znovu nakonfigurovány (automatické přehrávání, předvolby stahování dat a automatická aktualizace). Například váš seznam aktualizací bude z posledních několika dní pryč. Redesign také dočasně zmizí, dokud nebude Google Play nucen vypnout.

Poté se zástupce vrátí „Moje aplikace“ V obchodě Play. Pokud jsou ovlivněny vaše další aplikace, můžete stejným postupem vymazat úložiště, ale mějte na paměti data aplikace.

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  Zde je návod, jak urychlit skener jemného tisku na vašem Pixelu 6

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *