Chyba Wacky Warzone z hráče na chvíli udělá Machampa

Call of Duty: Warzone zažilo díky své přítomnosti mnoho forem a spolupráce různých operátorů. Existuje však nová vizuální chyba, která lidi rozesměje, protože hráč nabídl pomocnou ruku a proměnil se v Pokémona, zápasníka.

Ve Verdunsku a s ním se vždy něco vaří sezóna 5 znovu načtena Za rohem přichází spousta nového obsahu. S každou aktualizací se však vždy vyskytnou chyby.

Některé závady Warzone mohou mít obrovský dopad na výsledek hry. z kterého místa FOV. CHYBY ke mě Výpadky zařízení padají skrz mapuVětšina z nich může hrát roli ve výsledku hry.

Jelikož tolik chyb ničí hru, je příjemné vidět tu, kde si každý může sednout a trochu se zasmát.

Activision

Hráči se smějí optické závadě, která vám dává třetí paži.

Faul válečné zóny dává hráči extra ruku

Na lehčí notu závad Warzone, tento určitě bere dort. Klip Reddit zveřejněný „acoolrocket“ ukazuje jednu z nejzábavnějších zranitelností, které ve Verdansku uvidíte.

Nějak tam vyrostla třetí ruka z CODWarzone

V tomto klipu můžete vidět, jak hráč klesá, když najednou získá extra paži. Hned si říkáte, jak se to proboha děje?

Když si znovu prohlédnete záběry, uvidíte, že hráč vybavil Kali Sticks, ale než mohou vytáhnout padák, hra se rozhodne, že je správné podat hráči pomocnou ruku.

Zmizí téměř okamžitě a v žádném případě nenabízí hráči žádnou výhodu. To však nezabránilo lidem v tom, aby si představili, jak by třetí rameno mohlo být ve Warzone opravdu užitečné.

Hráči budou moci házet granáty, zatímco stále míří na scény, nebo dokonce mít tři akimbo zbraně najednou. Možnosti jsou nekonečné, ale bohužel se jedná pouze o vizuální chybu a hráči Warzone nedostanou tři paže.

READ  Kdy vyjde iOS 17.3?

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *