Šest let po svém oznámení najalo Beyond Good & Evil 2 svého hlavního scénáristu

Od té doby uplynulo několik let Beyond Good and Evil 2 Oficiálně oznámeno. Po malých zprávách na nějakou dobu je tu konečně nový vývoj pro dlouho očekávanou hru: najali svého hlavního autora.

v tweet Včera Sarah Arellano oznámila, že se připojí jako hlavní autor hry. Arellano dříve pracoval jako designér příběhů pro Blizzard ve World of Warcraft a ve Volition, studiu zodpovědném za Saints Row.

Beyond Good and Evil 2 byl Oficiálně oznámeno v roce 2017 na E3. Hra bude prequelem k originálu s příslibem, že bude moci Prozkoumejte sami nebo s přáteli v jeho obrovském a ambiciózním světě.

Po tomto oznámení od té doby nepřišlo mnoho významných novinek. máme Podívejte se na pár skvělých uměleckých konceptů A Další pohled na hru na E3 v roce 2018. Když jsme zápas viděli naposledy, dala nám na něj pohled Jade z první hry, zřejmě jako padouch.

Ubisoft původně plánoval vydat beta verzi hry, která bude k dispozici na konci roku 2019ale to se neuskutečnilo. Beyond Good & Evil 2 také ztratil režiséra v roce 2020což nechává herní stav výše ve vzduchu.

od té doby, Hra je zmíněna ve zprávách o výdělcích UbiSoft, což potvrzuje, že je stále v určité funkci přítomno. Na začátku tohoto roku pak Byla zveřejněna zpráva, že hra je stále v předprodukci. Nicméně zpráva o tom, že hra dostane svého hlavního autora, je dobrým krokem vpřed.

První film Beyond Good & Evil si v naší recenzi vysloužil 9/10. Řekli jsme, že „vypráví svůj příběh s úžasným, sladkým vzrušením. A co je ještě lepší, je to příběh, který stojí za to vyprávět.“

READ  Doplnění zásob PS5 na Target bylo pro mnohé skvělé

Casey je spisovatel na volné noze pro IGN. Obvykle ho můžete najít mluvit o JRPG na Twitteru na adrese Tweet vložit.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.