SBK, 6 hodin Most, finále FIM EWC: Sledujte živě

V sobotu 9. října lze naživo sledovat celosvětové finále Mezinárodní vytrvalostní federace, mistrovství světa v vytrvalosti, trvající 6 hodin. O světovém titulu se rozhodne v tomto prvním vydání v České republice, které bude v sobotu označeno v 11 hodin SELČ.

Celých 6 hodin Mostu lze sledovat živě na mezinárodní síti Eurosport. Živé přenosy začnou zahájením akce v 10.45 hodin a skončí v 17.30 hodin slavnostním umístěním na pódiu, které oslaví vítěze závodu a 2021 FIM EWC šampionů po tomto finálovém závodě.

O světovém titulu 2021 se bude rozhodovat MOST. Tovární tým Yoshimura Siert Motul, obhájce titulu, dosáhl v čele České republiky, ale bude muset dominovat ambicióznímu nezávislému týmu VRD Igol Experiences. Poslední jmenovaní jsou stále v pozici, kdy mohou získat světovou korunu, pokud dokážou odložit ostatní tovární týmy v Mostě.

Fanoušci mohou také zažít vzrušení z prvního vydání 6 hodin Mostu od začátku do konce na digitální platformě Eurosport s komentářem v angličtině a francouzštině.

Fanoušci po celém světě mohou sledovat 6 hodin Mostu v přímém přenosu mimo síť Eurosport. Ve Francii bude La Chaîne l’Équipe nabízet plné živé vysílání od 10.45 hodin. RTBF Auvio v Belgii také nabídne plné živé vysílání spolu s JSports v Japonsku, Sky Sport na Novém Zélandu a RTVS na Slovensku.

mezinárodní platforma Motorsport.tv Celý závodní proud bude žít v Americe a Africe, stejně jako v Asii.

Platforma OTT Motortrend bude nabízet plné živé vysílání v Severní Americe, spolu s Servus TV v Rakousku a Německu a RTL Play v Lucembursku.

Program, který zdůrazňuje zvýšený mezinárodní dosah FIM World Endurance Championship. V Evropě budou nejdůležitější momenty závodu k vidění na Sky Sport v Itálii, Motowizja v Polsku a TV3 Sports, kanálu vlastněném skupinou AM Baltics. Hlavní body budou také k vidění na MAV TV v USA, SuperSport a StarTimes v Africe, Dubai Sports na Blízkém východě, Bein Sports v Asii, Nippon TV v Japonsku, Astro v Malajsii a True Visions v Thajsku.

READ  Amerika čelí Islandu, Novému Zélandu a České republice | Sportovní

Můžete také sledovat 6 hodin Most na platformách a sociálních kanálech FIM EWC: Prostřednictvím živého načasování a na fimewc.com a také personalizovaného obsahu na Facebooku, Instagramu a YouTube a závodních pádů, ke kterým dochází na Twitteru.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.