Střední a východní Evropa překonává své protějšky v Evropské unii v hospodářském oživení z COVID

Střední a východní Evropa předběhla v roce 2020 další země Evropské unie, pokud jde o ekonomiku, a doufáme, že se v roce 2021 podle průzkumu společností Skanska a SpotData podle varšavského obchodního věstníku vrátíme k silné konvergenci příjmů se západní Evropou.

Příspěvek představuje top 100 ekonomických trendů ve střední a východní Evropě na prahu 2021 příležitostí a rizik.

Globální ekonomika běžela během pandemie COVID-19 mnohem lépe, než se očekávalo. Jedním z důvodů je, že se společnosti přizpůsobují nejistotě a nové realitě. Hybridní obchodní modely, telekonference, digitální back office postupy, digitální veletrhy, nové obchodní modely – to vše podle Skanska a SpotData na 100 trendů definujících ekonomiky střední a východní Evropy v roce 2021 pomohlo odolat otřesům ve většině odvětví.

„Pozorujeme nové trendy a obchodní posuny, které se objevují na trhu a budou formovat budoucnost. Vytvářejí nové příležitosti a novou povahu, která bude naší realitou v budoucnu. Spolu s analytickou společností SpotData jsme je zahrnuli ve zprávě „100 trendů ve střední a východní Evropě.“ Je to demonstrace jejího dopadu na střední a východní Evropu. Po všech těchto analýzách a četných diskusích s různými zúčastněnými stranami jsme si jisti, že střední a východní Evropa má světlou budoucnost a je dobré místo pro investice z pohledu společností i finančních investorů, “uvedla Katarzina Zedna Beguch, prezidentka a generální ředitelka obchodní jednotky Skanska Commercial Development Business Unit ve střední a východní Evropě.

„Investoři a ekonomové postupně docházejí k závěru, že pandemická krize není tak škodlivá jako jiné typy recesí. Zpráva obsahuje inspiraci pro analýzu a prognózy pro nadcházející rok a roky. Pokrývá nejdůležitější oblasti ve střední a východní Evropě Východní Evropa. Ekonomické prostředí a zdůrazňuje hlavní trendy, které budou region utvářet, včetně oblasti týkající se nemovitostí, “uvedl Adrian Karczewicz, vedoucí prodejních operací obchodní jednotky Skanska pro obchodní rozvoj ve střední a východní Evropě.

READ  Rozvíjející se trhy – oživení čínských akcií posiluje širší odraz; C – čekající na rozhodnutí banky

Příspěvek ukazuje obtíže a možné příležitosti pro zlepšení regionu, dokonce i v postpandemické realitě. Autoři vyzdvihují hlavní trendy, které povedou k dalšímu rozvoji v zemích jako Polsko, Rumunsko, Česká republika a Maďarsko.

Podpora pro Budapest Business Magazine

Výroba lisu hodného jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou věcné, přesné a prezentované bez obav nebo preferencí.

Novinářské organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat vysoce kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, jak a jak často nám budete posílat své příspěvky.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.