Rada schvaluje změny zón s cílem oživit umělecké a zábavní aktivity a podpořit nové obchodní příležitosti v oblasti Third Street Promenade a Santa Monica Place

Rada schvaluje změny zón s cílem oživit umělecké a zábavní aktivity a podpořit nové obchodní příležitosti v oblasti Third Street Promenade a Santa Monica Place

27. července 2023 v 11:29

SANTA MONICA, CA – Začátkem tohoto týdne městská rada Santa Monica jednomyslně schválila první čtení prozatímního územního nařízení (IZO) na podporu hospodářské obnovy v centru města, včetně čtvrti Third Street Park District a Santa Monica Place. Navrhované IZO se zaměřuje na podporu aktivnějšího nočního života a zábavy a poskytuje zjednodušenou cestu pro hodnocení umění a zábavy, včetně:

  1. Umožnění větší flexibility pro restaurace poskytující zábavu v oblastech Third Street Promenade a Santa Monica Place, jako je zmírnění omezení pro tanec, arkádové hry a požadavky na zesílenou hudbu.
  2. Rozšíření způsobilosti pro povolení Alcohol Exemption (AE) v Park District a Santa Monica Place o další použití bez povolení, jako jsou venkovní terasy, kulturní zařízení, vzdělávací služby, komerční zábava/rekreace a minimarkety.
  3. Povolení venkovních střešních komerčních využití, jako jsou střešní kina, komunitní shromáždění, komunitní zahrady a malá/velká rekreační/zábavní zařízení, na veřejných parkovištích vlastněných městem.
  4. Umožňuje řediteli pro rozvoj komunity zvážit komerční využití, která nejsou jasně identifikována v územní vyhlášce, což poskytuje flexibilitu pro jedinečné obchodní návrhy.
  5. U některých povolení k dočasnému použití počítejte s delší dobou od 45 dnů do šesti měsíců.

Více informací viz Zpráva personálu Nebo nabídněte Video ze setkání zde.

Kontakt pro média

Tati Simonyan

Úřadující informační důstojník

[email protected]

Kategorie


práce

sekce


městská rada

READ  Soutěž PÖFF Critics' Choice: Choose Me Again

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *