QB Quinn přichází do Frisell Usti Nad Labem Blades

Grafika: Igor Lazarevic Foto: Delph Patriots

The Desky Ústí Not Labem v Česká liga amerického fotbalu Quarterback oznámil, že Quinn Friesell podepíše.

6’4 ″, 185 liber, 26 let Plymouth (Minneapolis), Minnesota Sezónu 2021 strávil v quarterbacku Delphští patrioti V (3-3) rakouský První oddíl. Friesell házel na 1700 yardů a 14 touchdownů v šestizápasové sezóně, zatímco spěchal na dalších 400 yardů a pět touchdownů.

Před příchodem dovnitř Rakousko, Friesell strávil tři sezóny University of Augsburg (NCAA Div. III, MIAC Conference) Minneapolis, Jen v juniorském ročníku hodil 38 touchdownů, včetně 4 172 yardů a 2 800 yardů a 28 touchdownů v 19 zápasech ve třech sezónách (utrpěl zranění ramene, které si vyžádalo operaci v seniorské sezóně). Byl zvolen dvakrát Celá konference Quarterback mezi mnoha komplimenty.

Friesell je určitě nadšený, že s ním může podepsat nože:

„Jsem velmi šťastný, že mohu být součástí tohoto týmu, protože cítím, že mají skvělé vedení, nového amerického hlavního trenéra, který je připraven na úspěch, a skvělé klíčové hráče týmu, kteří tvrdě pracují na společném týmovém cíli. Jedna z věcí Nejvíce se na tuto zkušenost těším, když budu hrát fotbal, nejen to, je to příležitost přijmout a naučit se novou kulturu a na této cestě vytvořit mnoho skvělých nových přátelství.

Podívejte se na to nejlepší ze sezóny Frisell 2021

READ  Karlovarský filmový festival České republiky se má vrátit v srpnu

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *