Ukázka prvního silničního testu ženského basketbalu proti Bradley The Badger Herald

Po nedělním neuspokojivém výkonu proti NJIT Highlanders vedenému Mikem Laneem se Badgers Marisy Moseleyové (1-1) snaží znovu nabrat na síle, když se vrhnou na Peorii proti Bradleymu (2-0) v prvním listopadovém venkovním zápase UW-Madison. . 19.

Hlavní trenérka Andrea Gorsky a její statečnost, členové Missouri Valley Conference, získali svou první nabídku na mistrovství NCAA v historii programu poté, co v letech 2020-2021 vytvořili celkový rekord 17-12, v týmové hře 10-8.

Gorsky se vrátila na vysokou školu, aby se v roce 2016 stala devátou hlavní trenérkou v historii programu a během posledních čtyř sezón dovedla Bradleyho k 72 vítězstvím, včetně 20 po sobě jdoucích vítězství v letech 2019 a 2020.

Wrestling: Co víte pro sezónu 2021-22?Jak dvoutýdenní sezóna začíná, wrestlingový tým University of Wisconsin poskytl fanouškům náhled čte…

S pěti odcházejícími, včetně nejlepšího střelce Lasha Petrie, člena Naismith Pre-season Watch List, by se dalo očekávat pokles ofenzivních schopností Braves. Bradleyho bodové rozpětí se však zvýšilo z +5,4 v letech 2020-2021 na +24,5 během dvou zápasů v této sezóně.

Doposud Braves porazili 15. listopadu Upper Iowu 83:53 a 9. listopadu přehráli Wright State 84:65, přičemž získali 43,8 % ze tří bodů a stříleli 52,5 % hřiště. Gorskiho tým je také ve skále, má na kontě 21,5 přihrávek a průměrně 83,5 bodů za čas na tvrdém dřevě.

Vzhledem k tomu, že Braves si vybojovali první místo na MVC, chtějí Braves v pátečním zápase proti soupeři z Velké desítky hladovějícím po vykoupení využít svou dynamiku.

Za Badgers je Julie Pospíšilová zpět po zahraniční angažmá v České republice. Mnohostranná střelkyně prokázala své schopnosti v exhibičním zápase proti UW-Oshkosh před několika týdny (31. října), kde vedla tým s 15 body, včetně vzdálenosti 2:17 ve třetí čtvrtině, kde vystřelila třikrát za sebou. – obloukové výstřely.

READ  Výsledky Australian Open | Federal News Network

Poté, co v neděli skončila jen 49krát a 33,9 % pole, přidání Pospíšilové pomůže UW zvýšit podprůměrný výkon 58 bodů na zápas.

Ve dvou zápasech vede červenobílá Sydney Hilliard se 17,5 body na zápas z 50% střelby, zatímco brankářka Katie Nelsonová má za Mosleyho skupinu průměrně 5 asistencí a 3,5 zisku na zápas.

Sarah Stapleton nastřílela 16 bodů a vysloužila si 6-board při 60% efektivitě proti Highlanders, ale aby se Wisconsin prosadil, potřeboval by odskočit od Christiny Elio a Alexe Loringa. Jednoduše řečeno, dvojice se spojila a trefila 0-14 z pole a 0-7 ze tří proti NJIT.

Mužský basketbal: Pět nejlepších zápasů, na které se můžete těšit v sezóně 2021-22Se zahájením školní basketbalové sezóny mužů 2021-22 jsou Wisconsin Badgers zpět s novým vzhledem. s čte…

Wisconsin by se měl vyvarovat nenásilných faulů, zvýšit intenzitu obrany a v pátek urvat 50-50 míčů. UW-Madison vede proti Bradleymu 3:0 všech dob, poslední vítězství bylo v prosinci 1986.

Bradley jména k monitorování

Nová strážkyně Caroline Whiteová, držitelka rekordu všech dob na střední škole Ames v Ames, Iowa, v současnosti vede Braves téměř ve všech statistických kategoriích. Jejích ohromujících 23,5 bodu v soutěži, 62,1 % z pole a 32 minut na zápas patří mezi její spoluhráčky na první místo. Nemluvě o tom, že Whiteových 29 střeleckých pokusů je o 15 více než u kteréhokoli jiného studenta-sportovce z Bradley a její uznání jako nováčka týdne na konferenci v Missouri Valley jistě odráží její nedávný úspěch.

Jako 5’4“ brankářka přispěla vedení k dosavadnímu navýšení skóre týmu o 12,8 a její útočné schopnosti perfektně zapadají do systému Braves po odchodu nejlepšího střelce Gorski Lasha Petriho před sezónou. Nelson a Hilliard budou muset vyvinout tlak na Witt i v oceánu. Její efektivní klip na 50 % zpoza oblouku přidává další úroveň k její nahrávací schopnosti.

READ  Brankář Pavel Francos popisuje problém s dolní částí těla, který ho stál sezonu | Colorado Avalanche

Pátý ročník strážce a moderátor Gabe Hack, který vede před Bradleym o tři body (54,5 %), reprezentoval Braves na národní scéně během jejich historické kampaně 2020-2021. Bývalý hráč Minnesoty Gatorade, který byl loni na konferenci vyhlášen středoškolským hráčem roku, klesl o 77 stupňů, což ho řadí na 11. místo v zemi.

Haack získala nominace na NCAA Woman of the Year a byla jednou z 30 atletek, které získaly nominaci na CLASS Senior Award, udělovanou nejvýraznějšímu studentskému sportovci v NCAA Division I Sports. Jako Petrieho druhé housle během jejího čtvrtého roku v Peorii se Huck a Waite snaží ovládnout ofenzivní zakončení jako jednu z klíčových tečen na konferenci Missouri Valley v této sezóně.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.