Predict LUX vs AUT Dream11, Fantasy Cricket Hints, Play 11, Pitch Report and Injury Update for 5th T20I

Mirza Ahsan v předchozím zápase proti České republice zasáhla výjimečnou ránu.

Allan Border Field, Brisbane. (Zdroj obrázku: Mezinárodní trestní soud)

Náhled:

Po dvou prohrách v prvních dvou zápasech si Lucembursko konečně otevřelo svůj účet v tabulce bodů a porazilo české hostitele o 6 branek. Je to hra, kterou musí vyhrát a musí vyhrát s velkým náskokem, aby zůstali v soutěži.

Na druhé straně bylo Rakousko v této soutěži neporazitelné poté, co zvítězilo v prvních dvou zápasech se zdravým náskokem. Aby mohli být korunováni za vítěze, potřebují ze svého zápasu alespoň výhru Středoevropský pohár 2021. Aktuálně jsou na čele tabulky s 8 body.

Detaily zápasu:

Lucembursko vs Rakousko, 5 T20I

Místo: Kriketový stadion Finnor, Praha

datum a čas: 23. května 13:30 IND a 10:00 místního času

živé vysílání: Český kriket YouTube

Prezentační zpráva:

Je to dobrý konkurenční malý portál pro tento formát T20. Netopýři musí prokázat určitou trpělivost a hrát co nejdéle, aby mohli na palubě provádět obrovské běhy. Jde o stopu 160-170 a první zásah je dobrá volba.


Přečtěte si také: „Tohle je s kapitánem a bezbrannými“ – Dhanashree Verma sdílí fotografii s Viratem Kohli a Yuzvendrou Chahal


Možná hrát XI pro LUX vs AUT:

Lucembursko

Timothy Parker, Girish Venkateshwaran, Ghost Miss (c & wk), Tony Whitman, Vikram Vije, William Cobb, Anand Pandey, Roshan Vishwanath, Shameik Vats, Pankaj Malav, Atif Kamal Khan

Rakousko

Bilal Zalmay, Mark Simpson Parker, Navin Wijiskara, Kunal Joshi, Mirza Ehsan, Javed Sadran, Sahad Zadran, Razmal Shijwal (uprostřed), Rehan Ahmed (týden), Lakmal Kasturarachiji, Aqib Iqbal


Přečtěte si také

Nejlepší tipy na zápas LUX a AUT Dream11:

Nejlepší tipy Lucembursko

Timothy Parker Jedná se o fixní směs v horní části lucemburského řádu. Na tomto turnaji vstřelil za svůj tým dosud nejvíce gólů, ve 3 zápasech nashromáždil 142krát, v průměru 47,33.

READ  Flaglerova nezaměstnanost klesla po Covidu na minimum 3,8 %, protože v okrese je nejvyšší počet pracovních míst před pandemií

Kapitán Lucembursko Ghost Man V posledním zápase s Českou republikou hrál opravdu dobře, z 25 míčů si připsal 38 asistencí. Celkově zatím ve 3 zápasech v sérii provedl 62 běhů s mírou úderu 129,16.

Nejlepší tipy ­Rakousko

Bilal Zalmai Zmeškal první zápas, ale vrátil se v platnosti za 2Druhá zkratka Skvěle fungující hra s pádlem i míčem, která v Economy 4 zaznamenala 28 hodů a 2 branky.

Mirza Ihsan V předchozím utkání s Českou republikou zahrál výjimečný výkop a vstřelil 52 neporažených běhů pouze s 22 míčky, skládajícími se ze 4, čtyř a šesti.

Vybírá LUX vs AUT, které byste si měli vybrat pro svůj Dream11 Fantasy Cricket:


Navrhovaná jedenáctá hra č. 1 pro LUX versus AUT Dream11 Fantasy Cricket:

Duch slečna, Mirza Ehsan, Tony Whitman, Mark Simpson Parker, Timothy Parker (c), Bilal Zalmai (vy), Razmal Shigewal, Vikram Vejh, Anand Pandey, Javed Sadran, Atif Kamal Khan

Navrhovaná jedenáctá hra č. 2 pro LUX versus AUT Dream11 Fantasy Cricket:

Duch slečna (c), Naveen Wijiskara, Mirza Ihsan (kapitalista), Tony Whitman, Timothy Parker, Bilal Zalmay, Vikram Vije, Lakmal Kasturiarachshiji, Aqib Iqbal, William Cobb, Javed Sadran


Vybírá LUX vs AUT Risky Captaincy:

Vikram Obr V sérii jsem zvládl 53 paliček a 3 branky. Může to být riskantní volba jako kapitána fiktivního týmu Dream11.

Naveen Wijiskara Je to dobrá směs. Ve dvou zápasech zaznamenal 49 bodů s rychlostí úderu 24,5 a riskujete, že budete vybráni jako kapitán fiktivního týmu.

Hráč, kterému se musíte vyhnout:

Rehan Ahmed Netopýři snižují pořadí a dosud v sérii nezasáhli, takže se jim můžete vyhnout při tvorbě fantasy týmů Dream11.

Poznámka: Aktualizované Fantasy týmy a XI budou k dispozici v každém zápase v Telegramový kanál Pokud jsou informace k dispozici.
Zřeknutí se odpovědnosti: Tento tým je založen na porozumění, analýze a instinktu autora. Při výběru týmu mějte na paměti výše uvedené body a rozhodněte se.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *