Resident Evil Village Ray Tracing 4K Screenshoty s maximálním nastavením

Demo počítače Resident Evil Village PC je nyní k dispozici pro všechny a níže najdete jeho 4K screenshoty. Tyto snímky obrazovky ukazují počítačovou grafiku hry v nastavení Max a se zapnutým sledováním paprsků.

Abychom mohli tyto snímky obrazovky pořídit, použili jsme Intel i9 9900K s 16 GB DDR4 na 3600 MHz, NVIDIA RTX 3080, Windows 10 64-bit a nejnovější verzi ovladačů GeForce.

Bohužel MSI Afterburner nepracoval s Resident Evil Village. Jako takový jsme nemohli získat představu o herním výkonu v nastavení 4K / Max. Z toho, co vidíme, byla oblast Village na naší obrazovce GSync docela hladká (takže v této oblasti sledujeme 60 snímků za sekundu). Na druhou stranu měl Castle při konfrontaci s upíří dámou mírný pokles snímkové frekvence.

Resident Evil Village vypadá s výchozím nastavením trochu nevýrazně. To je něco, co do značné míry trápilo všechny hry Resident Evil na PC. Hráči PC budou muset tento problém upravit / snížit jas nebo použít Reshade.

Kromě tohoto problému vypadá hra na PC skvěle. Všechny modely postav jsou velmi podrobné a jejich pohyby obličeje jsou špičkové. Prostředí také vypadá skvěle a jsou zde i některé skvělé světelné efekty. Tato hra navíc využívá vysoce kvalitní materiály, což uspokojí mnoho hráčů. Pozorovali jsme však také několik světelných zdrojů, které nevrhaly stíny.

Užívat si!

John Papadopoulos

John Papadopoulos

John je zakladatel a editor ve společnosti DSOGaming. Je fanouškem počítačových her a silně podporuje mod a indie komunity. Před vytvořením DSOGaming pracoval John na několika herních webech. Přestože je silným hráčem v počítačových hrách, kořeny jeho her lze najít na konzolích. John miloval – a stále miluje – 16bitové konzoly a SNES je považován za jeden z nejlepších. Platforma PC to však porazila nad konzolami. Je to hlavně díky technologii 3DFX a její 3D akcelerované grafické kartě, Voodoo 2. John také napsal diplomovou práci na téma „Vývoj grafické karty pro PC“.
Kontakt: e-mailem

READ  Halo Infinite získává více seznamů skladeb pro více hráčů, jako je SWAT a Slayer

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.