Pořádání poloviny podzimního festivalu pro vietnamské děti v Ostravě | kultura – sport

Mid-podzimní festival pro vietnamské děti pořádaný v Ostravě Hinh Anh 1 Účastníci si při této akci užívají dračí tance. (Foto: VNA)

Praha (VNA) Vietnamská komunita V Severní Moravě a Ostravě, hlavním městě regionu Severní Morava v České republice, zřídil zábavný program pro děti u příležitosti Festival uprostřed podzimuCož připadá na 21. září letošního roku.

Jedná se o každoroční aktivitu pořádanou komunitou s cílem zachovat vietnamské kulturní tradice a pomoci českým přátelům lépe porozumět vietnamské kultuře.

Náměstek ostravského primátora Brazak Zbenik při této akci ocenil bezproblémové začlenění druhé a třetí generace vietnamské společnosti do hostitelské společnosti. Zdůraznil důležitost zachování tradiční kultury Vietnamu mezi mladými Vietnamci v zemi, což podle něj přispívá k posílení tradičního přátelství mezi Vietnamem a Českou republikou.

Vietnamský velvyslanec v České republice Tai Xuan Dong poděkoval vládě České republiky a ostravským úřadům za podporu vietnamské komunity. Ukázal také svou naději, že bude Česká republika Bude i nadále vytvářet příznivé podmínky pro komunitu, aby se lépe integrovala do hostitelské komunity a dále přispívala k dvoustranným vztahům.

Leo Lozar, předseda parlamentní skupiny česko -vietnamského přátelství, řekl, že prožívá takovou kulturní událost, kterou Vietnamci sponzorují mladší generaci, a dodal, že doufá, že si této hodnoty budou vážit a budou asimilováni do společnosti ve své druhé vlasti – Česká republika. Republika./.

VNA

READ  Rittich vezme letadlo Flames, aby se připojil k Maple Leafs

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *