Podívejte se na oficiální rozsvícení vánočního stromu v Bostonu

Anthony: Vítejte zpět. je čas. Aynaş: Co jsem tady? Jsou to měkké zvony? Anthony: Co to znamená? Santa: H-hoo-ho! Veselé Vánoce! Ahoj všichni. Veselé Vánoce. Kdo byl ochoten rozsvítit velký strom? Anthony: Budeš odpočítávat. Jste připraveni přepnout spínač? Odpočítáváme od 10, 9, 8, 7, SIX, 5, 4, 3, 2, 1. [APPLAE]Spojené státy

Sváteční osvětlení 2021: Podívejte se, jak se oficiální bostonský vánoční strom rozsvěcuje


Oficiální bostonský vánoční strom byl rozsvícen ve čtvrtek večer v Boston Common a každoroční událost byla součástí hodinového průvodu s vystoupením držitelky ceny Grammy Darlene Love. Beulach of Nova Scotia, Heather Rankin, Kunti Bells, Special Boston Ball at Home, A Christmas Story: Music and Santa, starostka Michelle Wu se připojila k účinkujícím na jevišti, aby odpočítávali časovač a její děti vytáhly klíč k rozsvícení 48 stop dlouhého bílého smrku , každoroční dar od Nového Skotska, tradice, nyní již padesátá, je způsob, jakým Nové Skotsko projevuje uznání za pomoc Bostonu po výbuchu v Halifaxu v roce 1917 a 6. prosince 1917 se v přístavu Halifax srazily dvě lodě, což způsobilo ničivá exploze, která zabila téměř 2 000 lidí a stovky těžce zraněných, a vysídlení. Boston pak do jednoho dne po katastrofě vyslal vlak plný zásob a nouzového personálu.

Oficiální bostonský vánoční strom byl rozsvícen ve čtvrtek večer v Boston Common.

Každoroční událost byla součástí hodinové show s vystoupením držitelky ceny Grammy Darlene Love. Beaulash z Nového Skotska, Heather Rankin, Kunti Bells, Speciální Boston Ball doma, Vánoční příběh: Hudba a Santa.

READ  Země překonává zářijový teplotní rekord s nebývalým náskokem

Starostka Michelle Wu se připojila k účinkujícím na jevišti k odpočítávání a její děti vytáhly klíč, aby rozsvítily 48 stop vysoký bílý smrk, každoroční dárek od Nového Skotska.

Tradice, která nyní trvá padesát let, je způsob, jakým Nové Skotsko vyjadřuje uznání za pomoc Bostonu po výbuchu v Halifaxu v roce 1917.

6. prosince 1917 se v přístavu Halifax srazily dvě lodě, což způsobilo ničivou explozi, která zabila téměř 2000 lidí a stovky těžce zraněných a bez domova. Boston pak do jednoho dne po katastrofě vyslal vlak plný zásob a nouzového personálu.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *