Míra očkování ve Spojených státech roste, a to i v jižních státech, které jsou méně imunizované

Drtivá většina lidí s vážnými případy Covid-19 není imunizována.

Prudký vzestup očkování je nejpozoruhodnější v mnoha jižních státech, které při řešení nízké míry očkování zaostávají.

Arkansas, kde je plně očkováno pouze 36% obyvatel, zaznamenal v posledních třech týdnech také průměrnou dávku dvakrát denně.

Louisiana, která za poslední týden zaznamenala nejvyšší počet nových případů na obyvatele a pouze 37% její populace je plně imunizováno, zaznamenala denní proočkovanost o 111% vyšší, než byla před třemi týdny.

Missouri, která byla těžce zasažena nedávným nárůstem nových případů, má nyní průměrný denní průměr nových očkování o 87% vyšší než před třemi týdny.

„Myslím, že se toto slovo šíří,“ řekl doktor Howard Jarvis, lékařský ředitel nouzového zdravotnictví společnosti Cox Health v Missouri.

Dodal: „Určitě jsme v posledních týdnech zaznamenali v naší oblasti šíření očkování.“ „Oslovili jsme lidi jako nemocnici a někteří myšlenkoví vůdci a náboženští vůdci, kteří možná v minulosti nebyli velkými zastánci očkování, se ozvali a děláme to. Myslím si tedy, že lidé mají větší ochotu nechat se očkovat. „

v. Sobota, Data CDC بيانات Ukázalo se, že 49,5% Američanů bylo plně očkováno – spolu s 57,9% lidí ve věku 12 let nebo starších nebo věkové skupiny, která má nyní nárok na injekci.
Prezident Ve čtvrtek to oznámil Joe Biden Každý zaměstnanec federální vlády a dodavatel na místě je povinen potvrdit svůj stav očkování. Ti, kteří nebyli očkováni, čelí přísným protokolům včetně pravidelného testování, skrývání a oficiálních omezení cestování.

Údaje Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ukázaly, že státy vykazující nejnižší procento úplné vakcinace v procentech z celkové populace jsou Alabama, 34%; Mississippi 35%; Arkansas, 36%; a Louisiana, Idaho a Wyoming s 37%.

READ  „Víte, já nejsem hráč na střídání,“ připouští Tim Sweeney z Epic Games

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *