Po 11 letech vývojář Star Citizen říká, že Squadron 42 je „kompletní“

Po 11 letech vývojář Star Citizen říká, že Squadron 42 je „kompletní“

Samostatná kampaň pro jednoho hráče Star Citizen’s Squadron 42 je nyní „kompletní“, uvedl vývojář Cloud Imperium Games.

Squadron 42 byla původně oznámena k vydání v roce 2014, ale byla několikrát odložena. Spuštění beta verze bylo naplánováno na polovinu roku 2020, poté se také o tři měsíce zpozdilo. Později téhož roku ředitel CIG Chris Roberts připustil, že hra byla stále daleko od beta verze.

Poslední aktualizace pro Squadron 42 přišla během letošního CitizenConu spolu s vývojovým videem – na které se můžete podívat níže.

Newscast: Přivede Microsoft zpět Guitar Hero a Tony Hawk?Sledujte na YouTube

42. peruť je nyní v polské fázi, „což znamená zvýšené zaměření na zajištění zábavy,“ řekl CIG. Studio pracuje na řadě funkcí, včetně umělé inteligence, narativu a kinematografie.

O oknu vydání však nebyla ani zmínka. „Až budeme mít stanovené datum vydání, budete první, kdo se to dozví,“ řekl Roberts. „Polská fáze může nějakou dobu trvat.“ CIG uvedla, že hráči „začnou vidět spoustu věcí přicházejících do Star Citizen“, stejně jako pokrok v kontinuitě hry.

V lednu CIG hovořila o svém ambiciózním pětiletém plánu, který zahrnuje „pokračování a pokračování Squadron 42“ a rozvíjení Star Citizen ve „velmi velké“ MMORPG. V té době Carl Jones, provozní ředitel, řekl, že start 42. perutě může trvat „další rok nebo dva“.

CIG popsala kampaň Squadron 42 jako filmovou kampaň řízenou příběhem, ve které se objeví hollywoodští herci jako Gary Oldman, Mark Hamill, Gillian Anderson, John Rhys-Davies a Andy Serkis.

Zde je nejnovější aktualizace CIG 42 Squadron.

READ  Telefony Pixel mohou v nouzových situacích automaticky nahrávat a nahrávat video

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *