PHS Alam pomáhá Ukrajincům v českém městě – můžete pomoci

PHS Alam pomáhá Ukrajincům v českém městě – můžete pomoci

Když na Ukrajině propukla krize, mnoho obyvatel okresu Blooms, včetně některých místních studentů, hledalo způsoby, jak pomoci. Crystal Stone, absolventka střední školy Portola v Českém Kramlově v roce 1997, bylo městem, kam přicházeli uprchlíci, často jen oblečení na zádech. Poskytlo to spojení první úrovně a zlidštělo situaci pro studenty, aby měli snadno pocit, že se něco děje na vzdáleném místě na druhém konci země. Objevila se touha okamžitě pomoci a studenti se shromáždili, aby se spojili.

Vstupte do nadace Esperanza Foundation, která se dobrovolně přihlásila jako neziskový most, který spojuje místní dary s uprchlíky z Českého Kramlowa. Jako charitativní organizace mohou poskytnout možnost, aby dary šly přímo na věc. Je uveden odkaz, aby dárci mohli darovat přímo nebo si nechat zaslat šeky nadaci.

K dnešnímu dni nadace na tento účel vybrala více než 1 000 $. Děkujeme všem, kteří doposud přispěli. Pokud chcete podpořit ukrajinské uprchlíky, váš dar je povzbuzen.

Šeky zaslané nadaci Esperanza Foundation lze zasílat na adresu 1200 Rancho Way, Woodland, California 85695.

Online dary lze poskytovat na webových stránkách nadace Esperanza Foundationhttp://esperanzafoundation.org/

Obchody s oblečením byly zřízeny pro přístup k Ukrajincům, když poprvé přijeli. Fotografie předložena

READ  Česká republika Expo 2020 slaví národní den s jarní tématikou v Dubaji, zlepšuje vztahy se Spojenými arabskými emiráty

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *