Panos Panai, bývalý lídr Microsoftu, přichází do Amazonu

Panos Panai, bývalý lídr Microsoftu, přichází do Amazonu

Rychlá poznámka ke sdílení, že Panos Panay se připojí k Amazonu, aby vedl naše podnikání v oblasti zařízení a služeb (D&S), podá mi zprávy a připojí se k S-Team.

Panos strávil více než 19 let ve společnosti Microsoft, naposledy jako výkonný viceprezident a hlavní produktový ředitel a vedl divizi Windows + zařízení. Před touto nejnovější rolí zastával Panos řadu vedoucích pozic, včetně korporátního viceprezidenta pro zařízení společnosti Microsoft a také generálního ředitele pro zařízení Surface Devices a PC, kde vedl tvorbu a představení produktové řady Surface. Jako silný tvůrce produktů a vynálezce s hlubokými zkušenostmi v oblasti integrovaných zařízení i služeb bude Panos skvělým doplňkem naší organizace D&S, která se posouvá vpřed.“

Panos začne na konci října a Dave Lemp s ním bude během příštích dvou měsíců pracovat na zajištění hladkého přechodu. Zůstávám velmi nadšený z toho, jak se vynález děje, a ze společností, které v D&S budujeme, a těším se na spolupráci s Panos.

rosa

ó lidé,

Sdílení Andyho poznámky o novém lídrovi D&S od příštího měsíce.

Panose znám léta a věřím, že bude v budoucnu skvělým doplňkem této organizace. Je to vášnivý produktový lídr a nemůžu se dočkat, až uvidím, co všichni společně vytvoříte. Během příštích několika měsíců s ním budu tvrdě pracovat, abych zajistil hladký přechod přes podzimní spuštění a dokončení plánování OP1.

Dave-

READ  Na vašem počítači se systémem Windows 11 lze spouštět (některé) aplikace pro Android

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *