Pamatujte na Sega Sonic Rangers v tiskové zprávě • Eurogamer.net

Během živého vysílání 30. výročí Sonic, Sega zahájila novou hru Sonic od Sonic Team, jejíž vydání je naplánováno na rok 2022.

Bez pojmenování hry Sega odhalila, že tato nová hra Sonic přichází na Nintendo Switch, PlayStation, Xbox a PC. Doprovodný rychlý trailer neukázal nic jiného než ježka běhajícího lesem a záhadný symbol:

Brzy se fanoušci Sonic potulovali po útrobách přívěsu a hledali stopy. Samotná Sega naštěstí vstoupila s tiskovou zprávou, která hru volala.

„Byly oznámeny nové zkušenosti s konzolami, Sonic Colors: Ultimate a Sonic Rangers, další podrobnosti o Sonic Prime od Netflixu, mobilní zprávy, hudební události a mnoho dalšího!“ Přečte tiskovou zprávu zaslanou včera v noci e-mailem Eurogamer.

Zdá se, že zmínka o Sonic Rangers byla chybou. Aktuálně dostupná online tisková zpráva neobsahuje název Sonic Rangers:

Sonic Colors: Ultimate a další podrobnosti o Sonic Prime od Netflixu, mobilních novinkách, hudebních událostech a mnohem více!

Eurogamerovi bylo dnes ráno řečeno, že původní tisková zpráva, kterou jsme obdrželi, je stará verze nesprávně sdílená, ale v tuto chvíli žádné další informace o Sonic Rangers.

Zdá se tedy, že někdo někde omylem zahrnoval název další velké hry Sonic do počátečního výbuchu e-mailu PR, který shromažďoval reklamy z hypotetické události s názvem Sonic. Promiňte!

Sonic Rangers jako název nám toho samozřejmě moc neřekne. Mohl by „Rangers“ odkazovat na otevřenější prostor, než jsme zvyklí v předchozích hrách Sonic?

READ  Fanoušci přeložili veškerý indiánský dialog v Assassin's Creed Valhalla

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *