Aplikace Google pro iPhone pro bezdrátový přechod na Android bude pro majitele Pixelů připravena za pár týdnů

Každý, kdo přechází z iPhonu na zařízení Android, má spoustu starostí Jen zelené bublinyChtějí také získat ze svých telefonů co nejvíce dat. Řešením je zálohování věcí na Disk Google nebo připojení kabelu Google vás tím může provéstNyní víme, že Google vytvořil aplikaci pro iOS nazvanou Přepnout na Android, která tuto práci zvládne bezdrátově.

Přepnout na Android Minulý týden se objevil na App Store, ale není uveden, takže k vyhledání budete potřebovat odkaz. Jako Vezměte Crunch Google údajně začal uvádět aplikaci pro veřejnost, ale může chvíli trvat, než ji budete moci skutečně používat. Potvrdila to mluvčí Googlu Ivy Hunt hrana Nabídka by měla být dokončena během několika týdnů. Čekáme na aktualizaci pro zařízení Pixel, která jim umožní pracovat s aplikací. Jakmile budou zařízení připravena, aplikace bude dostupná na trzích, kde se prodávají telefony Pixel.

Po aktivaci bude aplikace Přepnout na Android schopna zahájit proces přenosu vyskočením QR kódu na iPhone, který Pixel dokáže naskenovat a začít nahrávat fotografie, videa, kontakty a události kalendáře bez „tvrdých kabelů“.

Aplikace se samozřejmě jmenuje Přepnout na Android, nikoli Přepnout na Pixel, takže správně předpokládáte, že by měla fungovat s jinými zařízeními, ale zpočátku jediné telefony, se kterými funguje, jsou Pixel. Zatím není ani slovo o tom, kdy bude připravena pro další telefony s Androidem, ani od výrobců.

READ  Steam nyní může streamovat hry v 8K rozlišení a mysleli jsme na vás hned

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.