Šarády uzavírají hlavní nabídky „I myši patří do nebe“

Charades uzavřel velké tržby u Denisy Grimové a stop-motion funkce Jeana Bobinesqueho „I myši patří do nebe“ před světovou premiérou v mezinárodním Annecy. Animační festival.

Na základě knihy Ivy Procházkové je funkce vytvořena v zastavovacím režimu s více než 100 panenkami, 82 postavami a 84 animovanými dekoracemi. Dobrodružný film prodali Charades do Velké Británie (Signature), Rakouska (Polyfilm / Filmcasino), Španělska (PackMagic), Portugalska (Lusomundo), Skandinávie (Triart), SNS (Capella), Izraele (New Cinemas) Turecka (Fabula) ), Libanon a státy Perského zálivu (Empire), frankofonní Afrika (Pathé Africa), Tchaj-wan (AV Jet) a Singapur (Shaw Organization).

Film sleduje mladou myš Whizzy a poněkud utaženou lišku Whitebelly, kteří se po nešťastné nehodě setkají ve zvířecím ráji. V tomto novém světě musí opustit své staré zvířecí instinkty, což je vede k tomu, aby se stali nečekaně blízkými přáteli. I Myši patřící do nebe, zaměřené na děti, jsou zaměřeny na naději, hledání lásky, odvahy, překonávání předsudků a bolesti starších lidí.

Producentem filmu byl Vladimír Lutak ve společnosti Fresh Films v České republice, Alexander Charlet ve společnosti Les Films du Cygne, Grzegorz Waclawek ve společnosti Animoon v Polsku a Marek Jenicek ve společnosti CinemArt SK na Slovensku.

„I myši patří do nebe“ uvedou Gebeka Films ve Francii, Cinemart v České republice a M2 Films Polsko v Polsku.

Charades také zajišťuje prodej filmu „Belle“, který navazuje na film Mamoru Hosoda po filmu „Mirai“ nominovaném na Oscara. Jedná se o devátý projekt režiséra a Toho bude uveden v Japonsku 16. července. Film také slaví 10. výročí Studia Chizu.

READ  Český stát nařizuje studentům pomoc v problémových nemocnicích

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *