Obyvatelé OC potřebují doklad o očkování proti COVID nebo nedávný negativní test pro další halové akce

Ověření očkovacími látkami je v Orange County stále běžnější po středečním státě, který vyžaduje, aby obyvatelé prokázali očkování pro halové akce s více než 1 000 lidmi.

Nový mandát začíná 20. září.

Poznámka redakce: The Voice of OC vám jako jediné neziskové, nestranícké redakci v Orange County přináší nejlepší a nejkomplexnější zprávy o místním koronaviru zcela zdarma. Žádné reklamy, žádné neplacené zdi. Potřebujeme tvou pomoc. Promiňte, Proveďte dar bez daně ještě dnes Na podporu místních zpráv.

V podstatě snižuje prahovou hodnotu pro současný mandát, který vyžaduje důkaz o očkování nebo nedávno testovaný negativní test na COVID, než se lidé mohou zúčastnit velkých indoorových akcí s více než 5 000 lidmi.

„Varianta delta se ukázala jako vysoce přenosná, což usnadňuje rozptýlení ve velkých davech, kde jsou lidé delší dobu blízko sebe,“ řekl Dr. Thomas J. Aragon, ředitel státního odboru veřejného zdraví.

Státní zdravotní úředník Aragon uvedl, že mandát by měl snížit počet hospitalizací a úmrtí.

“Požadováním očkování nebo negativního testu na COVID-19 po velkých událostech snižujeme riziko infekce, hospitalizace a úmrtí,” uvedl ve středu odpoledne v tiskové zprávě.

Státní úředníci veřejného zdraví již požadovali, aby lidé prokázali, že byli buď očkováni, nebo byli testováni negativně za posledních 72 hodin, než mohou někoho navštívit v nemocnicích nebo pečovatelských domech.

Státní řády veřejného zdraví vyžadují kontrolu prakticky všech zaměstnanců školy a státu Jsou plně očkováni Nebo si udělejte týdenní kohortu testů.

Zaměstnanci nemocnice budou muset být do 30. září plně očkováni.

Státní úředníci v oblasti veřejného zdraví se dosud bránili opětovné autorizaci masky a guvernér Gavin Newsom místo toho tlačil na další očkování od celostátního znovuotevření 15. června.

READ  Vědci varovali, že ohniska vysoce nakažlivé ptačí chřipky byla hlášena již ve 46 zemích

Newsom čeká příští měsíc hlasování o nedůvěře.

Případů začalo přibývat krátce po znovuotevření v celém státě, kdy byla zrušena téměř všechna pandemická opatření.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *