Oznamujeme pokračování Borderlands Tales, které v roce 2022 roztočí nové spinnery

Oznamujeme pokračování Borderlands Tales, které v roce 2022 roztočí nové spinnery

Pokud byste nevěděli, PAX East se právě teď odehrává v USA, takže jsme trochu odděleni na druhé straně rybníka. Jakékoli reklamy, které se mohou stát, jsou trochu o ničem, dokud si nepamatujeme, co se děje. Příklad: Novinky o nové značce Příběhy z pohraničí Právě byl odhalen.

2K Games a Gearbox oznámily, že je v tuto chvíli k dispozici velmi málo informací – my jen víme, že tato věc existuje. Zda bude tento nový titul přímým pokračováním původního Telltale nebo zcela samostatným dobrodružstvím, se teprve uvidí. Jak říká výše uvedený tweet, jde o „zcela nové“ příběhy z Borderlands, což nás vede k přesvědčení, že pravděpodobně nebudou přímo souviset s předchozím titulem.

Vyjde někdy letos a to je v podstatě vše, co právě teď potřebujete vědět. Žádné slovo o platformách, detailech příběhu nebo postavách – naší jedinou nápovědou je jediný obrázek. Randy Pitchford na PAX řekl, že hra bude podrobněji odhalena v létě. Je vzrušující, že se vracíme do světa stříleček, který je více zaměřený na vyprávění.

Těšíte se na nové příběhy z regionu Borderlands? Vyberte si v sekci komentářů níže.

READ  Nejotravnější nastavení Amazon Fire TV (a jak je opravit)

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *