Osaka a Djokovic zvyšují laťku tenisu na Tokijských hrách | sportovní zprávy

Dalším soupeřem Djokoviče bude šestnáctý španělský Alejandro Davidovich Fokina, který porazil Australan John Millman 6-4, 6-7 (4), 6-3.

Toto je první událost v Osace od chvíle, kdy se v květnu stáhla z French Open a odhalila, že se potýkala s depresemi. Pak jsem seděl venku Wimbledon.

Další dvě vítězství a Osaka bude na cestě k získání dalších vyznamenání ve svém olympijském debutu – medaile.

„Jistě, pro mě by to hodně znamenalo, ale vím, že je to praktické. Vlajka je vedle mého jména bez ohledu na to, na kterém turnaji jsem, ale mám pocit, že je to mnohem větší. Je to něco, na co jsem čekal osm let (od roku 2013, kdy jsem se stal profesionálem) “řekl Osaka.

Naproti tomu druhá Osaka bude čelit druhému, který zvítězil na French Open 2019, v Čechách, který porazil Rumunku Mihaelu Buzarnescu 6-1, 6-2.

Ve větrnějších, chladnějších a zataženějších podmínkách než intenzivní úvodní dva dny soutěže Osaka nashromáždila 29 vítězů proti 14 pro Golobek a měla pouze 11 faulů na 21 faulů jejího soupeře.

Snad nejpravděpodobnější bylo, že Osakě stačilo 65 minut na to, aby poslal hráče ze čtvrtfinále ve Wimbledonu.

Několik prominentních žen bojovalo.

Chorvatka Donna Vekic zvítězila nad třetí nasadenou Běloruskou Arinou Sabalenkovou 6-4 3-6 7-6 (3) a Belgičanka Alison van Uytvancková porazila bronzovou medailistku z roku 2016 Petru Kvitovou z České republiky 5-7 6-3. „6-0“ a Paula Padusa vyřadily šestý Polák Iga Swiatek z Polska 6-3, 7-6 (4).

READ  Australian Open 2022: Anastasia Pavljučenková má pozitivní test na COVID-19

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *