Oficiální infografika Nintenda ukazuje všechny hry z Direct Mini

Oficiální infografika Nintenda ukazuje všechny hry z Direct Mini

Novější Nintendo Direct od Nintenda se možná soustředilo pouze na odhalení třetích stran, ale přesto šlo o absolutní klobása. I když to bylo stejně vyčerpávající, jako když se Nintendo rozhodlo nestreamovat show, bylo to stejně vyčerpávající, jako když se to Nintendo rozhodlo nestreamovat, máme před sebou několik opravdu vzrušujících nových her, které v nadcházejících měsících přijdou na Switch.

Nintendo nyní zveřejnilo oficiální infografiku ukazující celou řadu her, které se v show objevují, a uh…jen… Báječný. Jaký úžasný sortiment! Persona 5 RoyalA Zpátky na Monkey IslandA HarvestellaA Mega muž…tolik skvělých titulů!

Rozhodně to stačí na to, aby se všichni zaměstnali na dlouhou dobu, to je jasné! Pokud chcete přesně vědět, co je vrcholem naší nabídky, můžete se na to podívat tady. Kromě toho vás vezmeme do roztomilého Ziona a Felixe, když budou diskutovat o svých názorech na to, co bylo ukázáno.

Jaká je vaše oblíbená reklama z Nintendo Direct Mini: Partner Showcase? Dejte nám vědět v komentářích!

READ  Režisér Days Gone viní „probuzené recenzenty“ z průměrného přijetí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *