York Češi vítají svou novou královnu Státní a regionální zprávyAlisha Vavra je novou českou královnou Yorku.


News-Times / Let Dorian


Od letu Doriana

YORK – Poté, co byla Alisha Vavra korunována na ceremoniálu jako nová královna, připojuje se k tradici dámy, která je součástí klubu v oblasti York County.

Gresham, rodák, je v současné době juniorem na univerzitě v Nebrasce-Kearney. V současné době studuje hudební výchovu v naději, že se po promoci stane středoškolským učitelem kapely.

„Moje příjmení je české,“ řekl Vavra. „Moje babička je v těchto oblastech dobře známá. Tento klub je pro ty, kteří jsou ženatí nebo mají české zázemí.

Vavra řekl, že o klubu nevěděl až do loňského března, kdy klub hovořil o tom, že bude královnou se svou rodinou. Před několika lety Vavra řekl, že klub chce, aby jeho sestra byla součástí klubu.

Chcete -li být královnou, je třeba podat žádost, aby bylo možné uvažovat o potenciálním členovi. Pokud své žádosti odešle příliš mnoho lidí, někdy probíhá kampaň, kdo bude vybrán.

„Moje první reakce byla vzrušení,“ řekla Vavra. „Nikdy jsem si nemyslel, že budu v životě královnou. Potkal jsem spoustu lidí. Potkal jsem také člena klubu, který byl příbuzný.

Český klub každoročně pomáhá pořádat Octoberfest v Yorku. Organizují a dávají dohromady akce. Přináší dechovou kapelu od Milligan pro živou hudbu.

READ  "Budu hrát turnaje v České republice, Rumunsku a Mexiku" - Raducanu aktualizuje tenisový plán

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.