České Iko sdílí remix a hudební video „Pedestal“.

České Iko sdílí remix a hudební video „Pedestal“.

Aiko nebyla na skvělém místě, když se posadila, aby napsala svou píseň Eurovize 2024 „Pedestal“. Jak řekl našemu YouU před finále ESCZ 2024, píseň se zrodila ze vzteku.

„Nastal okamžik, kdy jsem si uvědomila, že ve vztahu opravdu nedávám sebe na první místo,“ řekla. „Miloval jsem toho člověka. Ale na konci dne máš jen sám sebe a dostáváš sám sebe, takže si opravdu musíš dát přednost a postavit se na piedestal.“

S obnovou „Pedestal“ dělá Aiko přesně to. Investovala do sebe a své písně a vydává skvělou záři, která si zaslouží vaši pozornost.

Aiko z České republiky sdílí remix a hudební video „Pedestal“.

Nová verze je hladká a lesklá, leštěnější a má lepší rychlost. Jde od skvělého dema až po potenciálního vítěze žebříčku.

Hudební video zobrazuje sofistikované a elegantní Iko. Pryč je kombinéza H&M z národního finále, kterou nahradily rafinované plesové šaty s rukávy po lokty.

Elegance starého světa skrývá ženu v ohni. Aiko kouří, když ventiluje svůj vztek. Svou sebelásku potvrzuje bujarým tancem, v jednu chvíli kroutí rukama uprostřed kruhu. Vzhled vypadá hustě a rychle – kožený kabát, měkké koktejlové šaty se štólou z umělé kožešiny a malé černé šaty.

O dvě minuty později je přestávka, kdy se Aiko postaví svému partnerovi, vymění si lahodné anglické přízvuky, než se na můstku na chvíli zamyslí. Tiché opakování „miluj mě, miluj mě“ ji na chvíli zastaví, než ze sebe vydá poslední řev, který nás vezme domů. Existuje dokonce kočičí volání, aby zastavilo drama.

Milovat ji, milovat ji, milovat ji? Absolutně. Značka dívčího ohně, kterou jsme milovali v originále, zůstává v platnosti. Ale je to údernější a hlasitější. Přesně musí být provedena obnova.

READ  Nedávný průzkum ukazuje, kdo chce vyhrát české volby

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *