Nový Assassin’s Creed Creed je menší, protože předchozí hry byly tak velké

Nový Assassin’s Creed Creed je menší, protože předchozí hry byly tak velké

obrázek: Ubisoft

posledních pár Zabiják doktrín Tyto tituly byly gigantické hry, jejichž úplné dokončení mohlo snadno trvat přes sto hodin, s obrovskými mapami napěchovanými body zájmu a spoustou vedlejších úkolů, které vás odvedly od hlavního příběhu. Podle Ubisoftu Assassin’s Creed Mirage, nadcházející spin-off, je menší a „intimnější“, protože fanoušci jsou z těchto obřích RPG unavení. A vývojáři byli více než rádi, že šli tímto směrem s nejnovější hrou z této franšízy.

Zatímco já budu první, kdo tu řeč řekne Zabiják doktrín Hračky Bylo to hodně zábavné a také přiznávám, že poslední příspěvky v sérii jsou podobné Epické A Valhalla Stal se Příliš velké a přerostlé. více moderní Zabiják doktrín Hry, počínaje aktivavyvinul franšízu ze série menších stealth her odehrávajících se ve velkých městech až po masivní RPG s otevřeným světem, často plné stovek misí, vedlejších úkolů, sběratelských předmětů a míst k prozkoumání. A pokud stejně jako já toužíte po menším a soustředěnějším Zabiják doktrínNo, nejsme sami.

V rozhovoru s GamesRadarA Assassin’s Creed MirageKreativní ředitel Stéphane Boudon to vysvětlil během aktivaA EpickéA A Valhalla Všechny „cool hry“, které umožňují hráčům „prožít epickou cestu“, bylo jasné, že tito hráči touží po něčem jiném a menším.

„Mezi našimi fanoušky začínáme slyšet touhu po příběhu řízeném postavami, který se zaměřuje na hlavní pilíře prvního příběhu. Střídavý proudV intimnějším měřítku, vysvětlil Boudon. „Rezonuje to i s námi jako vývojáři, a to byl výchozí bod pro projekt.“

Přečtěte si více: Jak Assassin’s Creed Valhalla Tvůrci obsahu se plíží ve spojení se staršími hrami

Boudon also said that while Mirage Pochází z „konvergence mnoha položek“, největší hnací síla za nadcházejícím menším měřítkem a zaměřením na vyprávění pochází z toho, co komunita žádala po letech trhových RPG.

další, Mirage Pocta OG Zabiják doktrín Altair mistrovská hra. Mirage Odehrává se v podobné části světa – na Středním východě během 13. století – a představuje skutečné zabijáky spíše než primitivní zabijáky, jak je vidět v nedávných hrách.

Myslím, že tohle všechno je skvělý směr, kterým se franšíza může ubírat. Chci tyto hry hrát dál, ale pak Valhalla, Nejsem si jistý, zda potřebuji další epické 200 hodinové RPG. To může skutečně pomoci promíchat věci a udržet franšízu svěží a zajímavou. Doufám, že toto je začátek nového trendu, kdy vidíme mix největších položek otevřeného světa (Valhalla, Origins) a menší hry, které se zaměřují na stealth. Franchising může tento mix podpořit To pomůže vyhnout se spalování fanoušků, kteří hrají každou novou hru s názvem AKA me.

Assassin’s Creed Mirage Má vyjít někdy v tomto roce pro PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. a počítač.

READ  Tom Clancy's The Division Heartland oznámil, že se jedná o hru free-to-play

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *