Nejnovější aktualizace Telegramu z roku 2022 přináší řadu skvělých nových funkcí

Poslední aktualizace: 2. ledna 2023 v 06:04 UTC + 01:00

WhatsApp Soutěž, kabel, vydal novou aktualizaci těsně před začátkem roku 2023. podle na oficiální blogNejnovější aktualizace Telegramu přináší řadu nových funkcí, včetně maskování médií pomocí spoilerů, nových způsobů, jak ušetřit místo na vašem zařízení, nových nástrojů pro kreslení, navrhovaných profilových obrázků a dalších.

Nejlepší funkcí je, že uživatelé Telegramu nyní mohou snadno skrýt své zprávy pomocí efektu spoileru. Odkryje se až poté, co příjemce na zprávu klikne. Dříve byla funkce spoileru omezena na textové zprávy, ale nyní je rozšířena o fotografie a videa. K nové možnosti „Skrýt se spoilerem“ se dostanete v nejnovější aktualizaci aplikace Telegram kliknutím na ikonu nabídky se třemi tečkami v pravém horním rohu okna pro výběr médií.

Telegram také získává nové možnosti správy úložiště. Pro lepší správu vám Telegram zobrazí koláčový graf, který vám pomůže lépe pochopit, co zabírá váš místní prostor. Po analýze se uživatelé mohou rozhodnout smazat fotografie, videa a další položky, aby uvolnili místo. Jakmile fotografie smažete, můžete si je znovu stáhnout z cloudu Telegram. Získáte také nástroje pro nastavení sady pravidel automatického mazání pro nové a stávající konverzace.

Kromě těchto dvou hlavních funkcí přináší nejnovější aktualizace Telegramu také nové animace průběhu, nástroje pro kreslení a možnost nastavit vlastní profilové obrázky pro ostatní v jejich kontaktech. Administrátoři se skupinou více než 100 členů se nyní mohou rozhodnout skrýt seznam členů, čímž se vyhnou možnosti spamování kontaktů. Uživatelé prémiového telegramu získají 10 nových animovaných emotikonů. Nová aktualizace telegramu bude k dispozici od 30. prosince 2022.

Pokud jste aktualizaci neobdrželi, navštivte naše webové stránky Google Obchod Play A zkontrolujte, zda je k dispozici čekající aktualizace telegramu nebo ne.

READ  Prototyp tabletu Google Pixel a základna reproduktoru unikají [Gallery]

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *