Pestrý repertoár otevírá sezónu pro komorní hráče Santa Barbara | Umění a zábava

Pestrý repertoár otevírá sezónu pro komorní hráče Santa Barbara |  Umění a zábava

Santa Barbara Chamber Musicians (SBCP) uvede svůj třetí koncert 21. října v 19:30 v Trinity Episcopal Church v Santa Barbaře.

Koncert, který představuje zahájení druhé sezóny kapely, zahrnuje rozmanitý hudební repertoár, který zahrnuje:

· Prokofjev – „Úvod do hebrejských témat“. Dílo Sergeje Prokofjeva je směsí židovských lidových melodií a klasických motivů, které zkoumá témata kulturního dědictví.
· Wagner – „Siegfried Idel“. Něžný a intimní kousek Richarda Wagnera složil jako dárek k narozeninám pro svou manželku Cosimu.
· Melod – „Stvoření světa.“ Vzrušující a inovativní dílo Dariuse Milhauda čerpá z jazzových vlivů a zobrazuje stvoření světa.
· Dvořák – „Serenáda, op. 44 pro dechy.“ Melodická hudba Antonína Dvořáka předvádí krásu dřevěných dechových nástrojů a zachycuje podstatu českého venkova.

Vstupenky jsou k dispozici na SBCP webová stránka.

„Dát hudebníkům příležitost hrát je pro ně přínosem a návštěvnost je cenově dostupná naší komunitě,“ řekl Simon Knight, spoluzakladatel SBCP.

„Naším cílem, jak rosteme a pořádáme více koncertů, je přidat bohatší program živé klasické hudby, který si každý může užít,“ řekl.

The Santa Barbara Chamber Players (SBCP) byla založena v roce 2022. Jejím cílem je inspirovat další generaci hudebníků a publika a zároveň poskytovat jedinečné příležitosti pro vystoupení na profesionální úrovni pro nové talenty.

SBCP oceňuje podporu Towbes Fund for the Performing Arts, fondu oblasti zájmu Santa Barbara Foundation a Santa Barbara Bowl Foundation. Pro další návštěvu https://sbchamberplayers.org.

READ  Brutalita Barryho Keoghana

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *