Nová aktualizace Sony PS5 obsahuje překvapivé vylepšení podpory HDR a 120 Hz

Nyní je k dispozici nová aktualizace softwaru Sony PS5 a obsahuje několik překvapivých vylepšení podpory HDR a 120 Hz. Zatímco společnost Sony již podrobně uvedla velkou novou funkci, která hráčům umožňuje ukládat – ale ne hrát – Hry PS5 na externím pevném diskuK dispozici je také nová možnost automatického přepínání výstupu videa na jiné než HDR při použití hry nebo aplikace, která nepodporuje HDR.

Toto je zásadní vylepšení pro ty, kteří používají HDR na PS5, protože to nyní znamená, že již nemusíte prohlížet nabídku nastavení, abyste HDR při prohlížení obsahu SDR ručně deaktivovali.

Kromě těchto změn HDR tato aktualizace také přidává dva nové ovládací prvky HDMI v části Systém v nabídce nastavení PS5. Nyní můžete přepnout přehrávání jedním dotykem, které automaticky zapne připojenou televizi, když je zapnutý systém PS5, a přepne na správný vstup. Můžete také přepnout odkaz Vypnuto, který umožňuje PS5 přejít do klidového režimu, pokud vypnete televizor připojený ke konzole.

Nové možnosti HDR na PS5.

Nové možnosti HDMI pro PS5.

Sony v této aktualizaci podporuje také více počítačových monitorů s frekvencí 120 Hz. Pokud máte počítačový monitor 1080p, který podporuje 120 Hz, měli byste nyní pracovat s touto obnovovací frekvencí s PS5. Na PS5 bohužel stále chybí podpora variabilní obnovovací frekvence (VRR).

Tato nejnovější aktualizace softwaru obsahuje také lepší možnosti rychlého deaktivace chatu ve hře, možnost vyhledávání zakoupených her a možnost skrýt hry v knihovně.

READ  Spoluzakladatel TMNT Kevin Eastman je nadšený, že vidí Setha Rogena

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.