Nejlepší nákup za zvýhodněné ceny pro televizory, notebooky, sluchátka a další pouze na 24 hodin

Tuleň 24

Nejlepší nákup/snímek obrazovky od CNET

Best Buy právě spustil nový 24hodinový bleskový výprodej s úsporami na chytrých televizích, bezdrátových sluchátkách, malých zařízeních a dalších. Velké značky jako Sony, Samsung, Dell, Apple a další snížily ceny oblíbených položek. A pokud právě sháníte nový počítač nebo tablet, možná je nyní čas se pobavit, protože jsou nastíněny některé skvělé možnosti, včetně Acer Chromebook za pouhých 79 $. Pokud vidíte něco, co chcete, jednejte rychle – toto Akce končí dnes večer.

V této flashové show běží hodiny, takže jsme vybrali některé z našich oblíbených pořadů, které vám pomohou ušetřit čas. Využijte úsporu pružin a upgradujte na nejnovější technologii s nižšími cenami. Podívejte se na některé z těchto skvělých nabídek níže a Nakupte celou kolekci na Best Buy Než tento bleskový výprodej skončí.

Tento všestranný notebook 2 v 1 zvládne každodenní počítačové úkoly a snadno streamuje požadovanou zábavu. 8GB RAM minimalizuje zpoždění a umožňuje multitasking napříč kartami, zatímco procesor Intel Core i5 nabízí solidní softwarovou podporu. Je vybaven 512GB SSD a 32GB Intel Optane pro ukládání souborů a programů. Dell přichází s integrovanou grafikou Intel Iris XE a její skládací design vám umožní pracovat tak, jak chcete, ať jste kdekoli. Monitor je také dodáván s podporou aktivního stylusu Dell, takže můžete snadno kreslit a psát, ale stylus se prodává samostatně.

Asus

Tento herní notebook je vybaven procesorem Intel Core i5 a masivním 17palcovým FHD displejem s rozlišením obrazovky 1920 x 1080 a obnovovací frekvencí 144 Hz pro velikost a čistotu, kterou potřebujete pro plné ponoření do hry. Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti udržuje věci v rychlém chodu a s 512GB SSD můžete ukládat soubory rychleji, ukládat více dat a hrát hry bez výpadků uprostřed nebo nepříjemných prodlev v načasování. Obousměrný systém potlačení hluku AI filtruje nežádoucí šum a vylepšuje zvuk. A i když je dodáván s Windows 10, upgraduje na Windows 11 Zdarma po zakoupení.

Lenovo

Tento tablet se systémem Android má 13palcovou obrazovku s rozlišením 2160 x 1350, která je schopna streamovat obsah v rozlišení 2K HD. Podporuje také zvuk Dolby Vision a Dolby Atmos prostřednictvím čtyř reproduktorů JBL s Lenovo Premium Audio. Je dokonce optimalizován pro hraní her s GPU Qualcomm Adreno 650 a osmijádrovým procesorem. Přední 8MP kamera je ideální pro videohovory a port micro-HDMI vám umožňuje přiřadit tablet k druhému displeji pro váš notebook na cestách.

Další skvělé nabídky se konají pouze dnes:

READ  Hráči Baldur's Gate 3 odhalují, proč provedli nájezd na Emerald Grove: „Vše, co potřebujete, je sobectví“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *