PS4: Backport Elden Ring 9.00 překvapí scénu

Pirátská verze Elden Ring kompatibilní s Jailbroken PS4s (9.00, ale také 5.05, 6.72, 7.02 a 7.55) byla vydána před pár dny. Zde je důvod, proč je to tak velký problém.

Požadavky na firmware Elden Ring PS4

Obvykle nemluvíme o vydáních Warez zde na wololo.net a to z dobrého důvodu. Ale tato verze vyniká, protože Elden ring vyžaduje PS4 Firmware 9.03, firmware, který ještě nebyl hacknut, takže soubory teoreticky nelze zahodit.

Obvykle jsou stínové kopie vytvářeny z jednoho firmwaru, který lze prolomit z vězení, do druhého. Například je „snadné“ načíst hru s požadavkem 9,00, řekněme 5,05, protože hru lze vyhodit z Jailbroken 9,00 a následně ji přizpůsobit nižšímu firmwaru.

Ne tak s 9.03, což je firmware, který se stále musí plně hacknout.

CyB1K nějak umožňuje podporu členů PS4 Scene pro Elden Ring a jeho požadavky 9.03 až 9.00 a další starší firmware. Pokud jde o to, jak to udělal, řekl pouze, že mu pomohl jeho „přítel infiltrátor“.

Další hry pro PS4 na cestě za 9,00 backport?

Požadavky na firmware pro nové hry na PS4 jsou v tuto chvíli pouze opatřením proti pirátství. Je vysoce nepravděpodobné, že hra, která vyžaduje 9.03, 9.04 nebo 9.50, bude skutečně používat nějaké „funkce“, které nebudou dostupné v 9:00.

Takže otázka, kterou si teď spousta lidí klade, je, jestli existují další hry, jako Zakázaný horizont na západMůžete získat stejnou léčbu.

CyB1K odpověděl, že lidé by si neměli dělat naděje. Bez dalších podrobností je však těžké pochopit, zda „přítel hackerů“ použil konkrétní problém se samotným Elden Ringem, nebo zda někteří lidé měli přístup k obecnější metodě dumpingu PS4 her s vyššími hardwarovými požadavky.

Někteří lidé spekulují, že to druhé BD-JB Může to mít něco společného s tím a někteří využívají spoustu lidí, kteří využívají nezveřejněné jádro. Zdá se však, že odpověď CyB1K ukazuje na konkrétní chybu v samotném Elden Ringu.

Snímek obrazovky souboru pkg Elden Ring od DED FR na Sunrise Logic

zdroj: CyB1K

READ  Jak používat chytré reproduktory jako zvukový systém domácího kina

Poznámka: Ze zřejmých důvodů prosím nesdílejte žádné odkazy na pirátské hry v sekci komentářů, díky. Nejlepší způsob, jak si Elden Ring užít, je zakoupit si hru a hrát ji na své moderní konzoli.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.