Neeraj Chopra bude soutěžit na atletickém mítinku Zlatá tretra Ostrava 2023

Zlatý medailista z olympijských her v Tokiu Neeraj Chopra Soutěžit se bude v roce 2023 Zlatý hrot Ostrava Atletika má v České republice sraz 27. června.

Spolu s Neerajem Choprou půjde o pozoruhodný ostravský sraz Mezinárodní atleti, jako je Lamitcha Girma z Etiopie, stříbrný olympijský medailista z Tokia 2020 ve steeplechase na 3000 m, nigerijský držitel světového rekordu na 100 m překážek Toby Amusan a držitel světového rekordu ve skoku o tyči Armand Duplantis.

Neeraj Chopra se v této sezóně ještě nezúčastní žádné atletické akce. Zlatý medailista z Asijských her a Her Commonwealthu zahájí sezónu 2023 na Diamantové lize v Dauhá 5. května.

Neeraj Chopra je šampionem Diamantové ligy. Chopra získal vytoužený titul v září loňského roku na finále Diamantové ligy v Curychu a stal se prvním indickým sportovcem, který získal trofej.

Pětadvacetiletý Neeraj Chopra, který je držitelem indického národního rekordu v hodu oštěpem, však od loňského finále Diamantové ligy kvůli zranění nenastoupil.

Před sezónou 2023 začal Neeraj Chopra trénovat na Loughborough University ve Spojeném království. Nedávno se s trenérem Klausem Partonitzem přestěhoval do Gloria Sports Areny v Turecku, aby zdokonalil přípravu na nabitou sezónu, která před ním zahrnuje asijské hry v září a mistrovství světa v srpnu.

READ  Emma Raducanová vyhraje rovné sety nad Magdou Linate v Koreji a dostane se do semifinále WTA | tenisové novinky

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *