Německý ovčák Husa z České republiky daroval policejnímu oddělení v Potoce

Kredit: Policejní oddělení Goose Creek

Goose Creek, SC – Nový chlupatý čtyřnohý přítel Goose Creek se připojil k policii.

Šestiměsíční německý ovčák Solo z České republiky je novinkou v oboru K9.

Podle policejního oddělení bylo štěně darováno „velmi milujícím člověkem“, který ho chce vidět, aby prospíval jako pracovní pes. Jméno dárce policie nezveřejnila.

Ona řekla [the donor] Měli jsme možnost darovat toto štěně různým agenturám, ale oni si vybrali nás,“ uvedla policie na svém oficiálním Facebooku.

K9 Solo bude mít na starosti seržant Jones, který v současnosti řídí K9 Dax.

Policie uvedla, že K9 Solo je stále mladý a bude potřebovat další trénink. Nicméně, až bude připraven, K9 Dax odejde, čímž K9 Solo získá místo v týmu.

Pokud rádi čtete, dejte nám like: FacebookNaše předplatné Zpravodaj A následuje nás Cvrlikání A Instagram. Neváhejte se připojit k našim facebookovým skupinám: Obyvatelé okresu Berkeley, SC: Co se vám honí hlavou?, Berkeley County Real Estate: Pozemky a domy na prodej/pronájem A Berkeley County, SC Jobs: Najděte si práci nebo zveřejněte práci.

Bsh!!! Chcete něco říct, chcete se spojit se svým sousedem? Ne každý je na sociálních sítích. Podívejte se dnes na naše sousedské fórum a začněte konverzovat. Je to tak jednoduché! K odeslání není nutná registrace / přihlášení. Znásobíme váš příspěvek ve fóru na Facebooku, abychom oslovili více lidí. [CLICK HERE TO START THE CONVO]

READ  V únoru došlo v České republice k třetinovému nárůstu úmrtí

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *