Ne, „detoxikační“ koupel nezvrátí vaši vakcínu proti Covid-19

Fotografie článku s názvem Ne, a & # 39;  Detox & # 39;  Koupání nezvrátí vaši vakcínu proti Covid-19

Fotografie: Scott Olson (Getty Images)

Antiočkovací sady a některé Lékaři obhajují mimo jiné borax a NBC News Zprávy, snažící se „vrátit zpět“. vakcína na covid-19 Už to vzali. Cílová skupina pro koupelny Pravděpodobně lituje, že dostal vakcínu proti covidu-19, protože spotřebovali další dezinformace. stojí to za zmínku Neexistuje způsob, jak vakcínu zvrátit.

Ve videu, které dříve kolovalo na TikTok, jsou jeho verze na Facebooku Bez štítku ověřující fakta lze vidět, jak do mikrofonu ilustruje recepturu specialistku na interní lékařství a přední antivakcinační prodavačku Dr. Carrie Madigovou. Tvrdí, že jeho „detoxikační koupel“ extrahuje otravu zářením, pesticidy, těžké kovy a „Někteří“ parazité s přísadami, se kterými se tak dlouho mylně obchodovalo jako s magickými detoxikačními prostředky. Doporučuje jedlou sodu, epsomskou sůl (pro záření), bentonitový jíl (pro plísně a kvasinky) a plný šálek boraxu (pro nanotechnologii). „Třít, drhnout, drhnout,“ říká, „20 minut, tolik, kolik zvládneš, že?“

Zdravotní odborníci se široce shodují, že toxiny mohou být absorbovány pouze, ale nebyl odstraněn přes kůži. ale hTeoreticky by tekutou nanotechnologii mohlo porazit cokoliv, protože je falešná.

Tření těla boraxem, čisticím prostředkem, který dokáže zabít šváby, není moudré. The Národní lékařská knihovna Považováno Borax je zdraví nebezpečný, tvrdí vědci přidružení ke Světové zdravotnické organizaci našel Že v dostatečně vysokých dávkách může způsobit nevolnost, křeče, průjem, bolesti hlavy, slabost a ospalost.

Midgeův širší systém víry se stává podezřelejším, uh. ona tvrdí Vakcína obsahuje zkapalněnou nanotechnologii, která programuje lidské chování pomocí umělé inteligence, takže ateisté mohou nahrát vaše vědomí do cloudu a „stáhnout“ je ve 3D avatarech. (nebudu odkazovat). Pokud to nevzbudí ani nejmenší podezření, vezměte v úvahu skutečnost, že tvrdila, že se o tom dozvěděla ještě předtím, než byla vakcína podána veřejnosti. Midge nemohla studovat Vakcína neposkytla žádný spolehlivý zdroj těchto informací.

Video Madig Ho Přispějte k nekontrolovanému přívalu koronaviru Dezinformace o vakcíně šířené na sociálních sítích a prominentně lidmi, kteří tam jsou nebo kteří jsou Tvrdí, že jsou lékařiTo je zcela mylná informace doslova zabít lidi, Počítaje v to její příznivci. Zprávy NBC Zprávy naznačují, že jsou také odpůrci očkování Podpora baňkování a odběru krve jako metody extrakce vakcíny. TikTok stále zobrazuje balíčky #vaccinedetox videí, včetně láhve s peroxidem vodíku a různých předmětů ze spíže u vany. Lze je samozřejmě nalézt také na Instagram Reels, s jejich informacemi o vakcínách, které představují různé vitamíny, homeopatika a spreje.

TikTok zjevně odstranil virální video, i když méně sledovaný příspěvek lze stále vyhledávat. Facebook je stále platformami Madej, jak dnes zveřejnila, že její účet na Twitteru byl pozastaveno.

Kdyby jen Facebook odstranil 12 Digitální centrum nenávisti bylo nalezeno, dokáže odstranit 65 % dezinformací o vakcíně na webu. V souvislosti s tím W. řeklDosáhli jste bodu, kdy jeden ze tří WL.s. Obyvatelé hlásili, že na koronavirus zemřel blízký rodinný příslušník nebo přítel.

Ani Facebook, ani TikTok nebyly k dispozici, aby odpověděly na žádost Gizmoda o komentář.

READ  COVID Los Angeles: County hlásí téměř 10 000 nových případů, což je nejvíce od lednového nárůstu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.