Jak se zdarma dívat na Eurovizi 2023 online v USA – The Hollywood Reporter

Jak se zdarma dívat na Eurovizi 2023 online v USA – The Hollywood Reporter

Pokud si zakoupíte nezávisle zkontrolovaný produkt nebo službu prostřednictvím odkazu na naší stránce, The Hollywood Reporter může obdržet přidruženou provizi.

Hudební fanoušci mohou poděkovat Eurovizi za zahájení kariéry ABBA, Celine Dion, Olivie Newton-John a Måneskin. Nyní ve svém 67. ročníku je každoroční soutěž Eurovision Song Contest nejdéle trvající televizní soutěží v historii (debutovala v roce 1956), ale nemusíte být na kontinentu, abyste viděli další světovou hudební hvězdu.

Kalush Ukrainian Folk Orchestra vyhrál Showdown 2022 se svou písní „Stefania“ a italská rocková kapela Manskin vyhrál Showdown 2021 se svou písní „Zitti E Buoni“. (Událost 2020 byla kvůli pandemii zrušena.) Zatímco tradice Eurovize znamená, že vítězná země pořádá událost následujícího roku, Evropská vysílací unie (EBU) oznámit že Ukrajina nemohla bezpečně uspořádat pěveckou soutěž 2023 kvůli ruské invazi. Místo toho bude letošní soutěž hostit vicemistry v anglickém Liverpoolu jménem Ukrajiny.

Níže se dozvíte vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat Eurovizi online v USA a Evropě.

Eurovize 2023: data a časy pro semifinále a velké finále, finalisté

Semifinále a velké finále Eurovision Song Contest 2023 se letos uskuteční od 9. do 13. května v Liverpool Areně ve Spojeném království. Seřadily Zahrnuje 31 zemí.

První semifinále se bude vysílat 9. května od 21:00 SELČ (12:00 PT / 15:00 ET). V první polovině se představí umělci z Chorvatska, Irska, Lotyšska, Malty, Norska, Portugalska a Srbska a ve druhé polovině budou umělci z Ázerbájdžánu, České republiky, Izraele, Finska, Nizozemska, Moldavska, Švédska a Švýcarska.

Druhé semifinále se bude vysílat 11. května ve 21:00 SELČ (12:00 PT / 15:00 ET). Lineup pro první polovinu zahrnuje umělce z Arménie, Belgie, Kypru, Dánska, Estonska, Řecka, Islandu a Rumunska. Program pro druhou polovinu zahrnuje Albánii, Austrálii, Rakousko, Gruzii, Litvu, Polsko, San Marino a Slovinsko.

READ  Producenti nominovaní na Oscara se připojili k obsazení filmu „Nežádoucí věci a lidé“.

Velké finále se bude konat 13. května ve 21:00 SEČ (12:00 PT / 15:00 ET).

Eurovize 2023 bude v Evropě vysílána na BBC, zatímco obyvatelé USA mohou událost streamovat přes Peacock. Přečtěte si další způsoby, jak sledovat mezinárodní pěveckou soutěž online, s kabelem nebo bez něj.

Jak sledovat Eurovizi 2023 online v USA

Semifinále a Velké finále lze ve vybraných regionech vysílat živě na Peacock a na kanálu Eurovize YouTube. Olympijská krasobruslařská hvězda Johnny Weir bude moderovat televizní vysílání operátora s komentářem a analýzou velké události.

Peacock stojí 5 $ měsíčně za prémiový plán podporovaný reklamou nebo 10 $ měsíčně za úroveň Premium Plus bez reklam. (Ušetřete 17 procent s ročními účty, které jsou 50 USD, respektive 100 USD.) Oba balíčky zahrnují následující den přístup k seriálům NBC a Bravo a více než 80 000 hodin televizních epizod a filmů (vč. kokainové pivoA pokerová tvářA Bel AirA Ten pořad ze 70. letA M3GAN A film nominovaný na Oscara dehet), přes 50 kanálů a živé sporty (včetně MLB Sunday Leadoff, Premier League, Fotbal v neděli večer a WWE).

Pouze předplatitelé Premium Plus však mohou sledovat svůj místní kanál NBC živě, stahovat vybrané tituly ke sledování offline později a užívat si zážitek bez reklam. Noví předplatitelé Peacock mohou také sledovat Eurovizi 2023 zdarma se sedmidenní zkušební verzí streamovací služby.

Předplatné Peacock

5 $ a více měsíčně

Eurovizi 2023 v USA můžete sledovat také prostřednictvím kabelového nebo živého televizního předplatného, ​​které vysílá BBC. Britská síť dostupná na DirecTV, foboa Hulu s Live TV, Sling a YouTube TV.

Jak sledovat Eurovizi 2023 online v Evropě

Eurovision Song Contest 2023 se bude vysílat ve všech zemích se zúčastněnými interprety i v řadě nezúčastněných zemí; Více se dozvíte zde.

READ  Monica Vernon odchází z funkce manažerky oblasti Czech Village/New Bow v Cedar Rapids

BBC bude také vysílat Eurovizi na BBC One a BBC iPlayer. Ve vysílání BBC se objeví komentáře moderátorů Grahama Nortona, Julie Sanina, Hannah Waddingham a Alesha Dixon, ukrajinského hlasatele Timura Mirosnichenka a Sama Kwika, herečky a komika Mela Giedroyka, rozhlasového DJ Scotta Millse a Rylan a Claire Sweeneyových.

Pokud máte předplatné Peacock nebo jiné živé televizní služby a upřednostňujete bezpečný přístup ke svému účtu ze zemí mimo USA, můžete tak učinit pomocí služby Virtual Private Network (VPN), jako je ExpressVPN. Tato služba stojí 7 až 13 USD měsíčně a umožňuje vám přihlásit se k vysokorychlostním serverům ve více než 90 zemích, přičemž vaše data zůstanou soukromá a bezpečná.Noví předplatitelé získají tři měsíce zdarma; Více se dozvíte zde.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *