‚My dva v komedii…‘: Když Cillian Murphy a Jamie Dornan otevřeně mluví o převzetí lehčích rolí

‚My dva v komedii…‘: Když Cillian Murphy a Jamie Dornan otevřeně mluví o převzetí lehčích rolí

V rozhovoru s nezávislýV roce 2016 se dva slavní herci, Cillian Murphy a Jamie Dornan, připojili k dramatu z druhé světové války Anthropoid. Toto filmové mistrovské dílo se ponoří do drásavého příběhu o odvážném pokusu o atentát na generála SS Reinharda Heydricha, Hitlerova třetího nejvyššího velitele během druhé světové války. Při ztvárnění českých vojáků Jana Kubise a Józefa Gabška se Murphy a Dornan zhostili rolí, které upozorňují na méně známou historickou událost.

Budoucí komediální projekty Cilliana a Jamieho

Jelikož jsou oba herci známí svými dramatickými schopnostmi, tazatel se neubránil otázce, zda by se nepustili do komedie. „Hraješ nějaké dramatické role a náhodou se nestaneš, že nebudeš jedničkou na seznamu producentů komedie,“ odpověděl Dornan vtipně. Pokračoval: „S námi dvěma se to v komedii nestane a nemyslím si, že by to žádné studio nebo nezávislý filmař považoval za dobrý nápad.“

Emocionální cesta Jamieho Dornana jako Paula Spectora

Jamie Dornan, který právě ztvárnil děsivého sériového vraha Paula Spectora v dramatu BBC The Fall, mluvil o dopadu, který tato role měla na jeho život. Vyjádřil svůj hluboký vztah k této postavě a prozradil, že pokud by se naskytla příležitost, rád by pokračoval v hraní Paula Spectora na neurčito, navzdory obtížné a intenzivní povaze role.

Vzhledem k tomu, že oba herci mají působivou škálu melodramatických rolí, konverzace se přirozeně stočila k možnosti pustit se do komedie. Ve veselém momentu Dornan vtipně přiznal, že po přebírání tolika dramatických rolí by nemuseli být první volbou producentů komedií. Dodal, že možnost jeho a Murphyho hrát v komedii by studia ani nezávislí tvůrci pravděpodobně nepovažovali za dobrý nápad.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *