Fairy Fencer F: Refrain Chord vyjde na západ na jaře 2023 pro PS5, PS4, Switch a PC

Fairy Fencer F: Refrain Chord vyjde na západ na jaře 2023 pro PS5, PS4, Switch a PC

Idea Factory International Propustíte RPG strategie Fairy Fencer F: akordový refrén pro Playstation 5A Playstation 4A konvertujeA počítač Vydavatel oznámil prostřednictvím služby Steam na jaře 2023 na Západě.

Hra bude skutečně dostupná v limitovaných edicích za 49,99 $ a 99,99 $. Seznam přání je nyní k dispozici prostřednictvím internetového obchodu IFI (ZákladníA Omezený). Evropský internetový obchod IFI Stránky budou otevřeny později.

Fairy Fencer F: akordový refrén Poprvé byl uveden na PlayStation 5, PlayStation 4 a Switch 15. září v Japonsku.

Zde je přehled hry prostřednictvím Idea Factory International:

Kolem

Fairy Fencer F: akordový refrén Je taktický RPG přímo souvisí s příběhem Fairy Fencer F: Advent Dark Force.

Fang a ostatní se setkávají s tajemnou ženou jménem Glass, která má moc vymýt mozky ostatním svou písní. Do jejich party se přidá další žena jménem Fleur, která má také sílu písně. Ti dva jsou známí jako múzy a jsou schopni zlepšit nebo změnit schopnosti ostatních pomocí zpěvu.

Jaké by mohly být Glassovy motivy?

Klíčové vlastnosti

  • fff Taktika?! – Strategizujte a využijte výhod zcela nového taktického bojového systému RPG! Využijte terén a předměty jako kameny, krabice a trávu ve svůj prospěch. Strategické umístění na bojišti může mimo jiné zvýšit vaši vyhýbavost nebo snížit rychlost pohybu. Navíc se vrací bojová mechanika Avalanche Attack a Fairize!
  • víly, šermíři, ihnedes … a myslet? – Se zavedením Múz máte na příkaz zcela nové bojové mechaniky. Využijte sílu jejich písně k vylepšení spojenců nebo kombinujte zesílení pole účinku pro dramatičtější efekt! Ale pozor, nepřátelé v okolí mohou také využít.
  • Skryté víly a umístění a poklad! – Vydejte se na novou cestu s touto novou show na Shaping the World. Pomocí Location Formation použijte nasbírané fúrie bodnutím do různých míst mapy světa. Pokud tak učiníte, můžete odemknout skryté předměty, místa nebo dokonce víly. Aktivujte řetěz a zabodněte více míst, aniž byste spotřebovali svou omezenou polohovací sílu!
  • Zcela nový příběh s mnoha cestami! – Sledujte Fanga a jeho přátele několika cestami v tomto zcela novém příběhu, zatímco pokračují v pátrání po Fúriech, aby oživili bohy. Najdete harmonii nebo disharmonii, když osud leží ve vašich rukou?

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *