Mortal Kombat 1 odhaluje dva nové bojovníky na Gamescom’s Opening Night Live

Mortal Kombat 1 odhaluje dva nové bojovníky na Gamescom’s Opening Night Live

Na Gamescom Opening Night Live NetherRealm odhalil čtyři další postavy, které se připojily k hlavnímu seznamu Mortal Kombat 1. Dva noví hratelní bojovníci jsou Sindel a General Shao, zatímco dvě nové kameo postavy jsou Motaro a Shujinko.

Novinky zahrnují nejnovější upoutávku na připravovanou bojovou hru, která předvádí hru na drcení kostí obou nových hratelných bojovníků. Celý jej můžete sledovat níže.

Sindel a General Shao jsou nejnovějšími postavami, které budou odhaleny v nadcházejícím rebootu série Mortal Kombat. Mezi další postavy odhalené před datem vydání Mortal Kombat 1 14. září patří vracející se hráči Reptile, Geras, Sektor, Frost, Scorpion, Li Mei, Liu Kang, Mileena, Quan Chi, Smoke, Sub-Zero a také potvrzení Homelander a Peacemaker. a Omni-Man se připojí k seznamu jako první vlna postav DLC.

Beta předobjednávky Mortal Kombat 1 byla oficiálně spuštěna na Xbox a PS5 v pátek a skončila v pondělí. Samozřejmě, návrat oblíbeného Johnnyho Cage byl okamžitým vrcholem díky jeho oversized kompletům a překvapivým slunečním brýlím.

Mortal Kombat 1 bude k dispozici na Xbox, PS5, Switch a PC. Pro více se podívejte na naše praktické dojmy z Mortal Kombat 1 na Summer Game Fest (byli jsme náležitě ohromeni). A pokud se chcete podívat na vše, co bylo oznámeno na zahajovacím ceremoniálu Gamescom Night Live, podívejte se na naši zprávu.

Logan Plant je spisovatel na volné noze pro IGN pokrývající zprávy o videohrách a zábavě. Má více než sedm let zkušeností v herním průmyslu s menšími řadami v IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine a Lifewire. Najdete ho na Twitteru @LoganJPlant.

READ  Statistiky Amoranth Twitch vs. jiných pozoruhodných žen jsou šokující

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *