Jak účinná je vakcína proti koronavirům při CT vyšetření? Byla vydána nová data

CONNECTICUT – Státní ministerstvo veřejného zdraví v pátek zveřejnilo údaje, které naznačují, že případy koronaviru v plně zaočkovaných populacích jsou vzácnější, než se očekávalo. Méně než 0,1 procenta plně očkovaných lidí v Connecticutu hlásilo oddělení veřejného zdraví, že se nakazili virem.

Z 1 467 189 lidí, kteří dokončili očkovací sérii, bylo u 242 potvrzeno, že mají COVID-19. Z nich 109 (45%) bylo bez příznaků.

K takzvaným „průlomům ve vakcínách“ dochází, když je osoba, která dokončila svoji sérii očkování, nakažena virem COVID-19.

Z 242 případů porušení vakcíny došlo ke třem úmrtím. U všech tří pacientů se potvrdilo, že mají základní zdravotní potíže, a byli v následujících věkových skupinách: 55–64 (1), 65–74 (1) a 75+ (1). V celostátním měřítku hlásila Centra pro kontrolu a prevenci nemocí celkem 132 úmrtí na penetraci vakcíny.

„Hlavním důvodem je, že vakcíny COVID-19 jsou velmi účinné a že případy infekce po úplném očkování člověka jsou velmi vzácné. Nejlepší ochranou před těžkými nemocemi, hospitalizací a smrtí z COVID-19 je očkování, a důrazně na ně způsobilí, “uvedl úřadující komisař pro veřejné zdraví Dider Gifford, obyvatelé Connecticutu, kteří dosud nebyli očkováni.

Kromě celkového počtu pokročilých případů ministerstvo zdravotnictví také oznámilo, že z 242 případů penetrace bylo 159 případů (65,7 procenta) u žen a 58 případů (24 procent) se vyskytlo u lidí žijících na místech sběru, jako je ošetřovatelství domovy a asistované bydlení. 32 případů (13,2 procenta) bylo hospitalizováno.

Tato zpráva přišla, když Connecticut překonal 50 procent obyvatel 16 a starších, kteří jsou nyní plně očkováni, podle DPH.

READ  Zcela nové diamantové sklo vyrobené z uhlíkových buckyballs

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.