FIN vs CZR Dream11 Prediction, Fantasy Cricket Hints, Play 11, Pitch Report & Injury Updates for Group C, Match 2 of ECC T10 2021

Očekává se, že Česká republika tento zápas vyhraje.

Stadión. (Zdroj obrázku: Twitter)

Náhled:

Finsko se v pondělí utká s Českou republikou ve druhém zápase skupiny C mistrovství Evropy v kriketu 2021 v Kartama Oval. Vzhledem k formátu turnaje bude mít každý zápas pro týmy velký význam. Hráči z obou týmů budou nadšeni, že předvedou svůj talent globálnímu publiku.

Oba týmy se budou snažit vstoupit do soutěže pozitivně, přičemž v prvním zápase vyhrají. Při vstupu do této hry nebude mít ani jedna strana dostatek věcí o podmínkách hry a myšlenkách na hrací pole. Bude tedy zajímavé sledovat, kdo se dříve přizpůsobí.

Podrobnosti o zápase:

Finsko vs Česká republika, druhý zápas

místo: Cartama Oval, Cartama, Španělsko

datum a čas: 27. září 2021 ve 14:30 IST a 11:00 místního času

živé vysílání: FanCode

Prezentační zpráva:

Trať v tomto místě je vhodnou odpalovací plochou a očekává se, že zde opět pomohou rakety. Rychlí nadhazovači mohou získat pomoc ve druhé polovině zápasu.


Přečtěte si také: Nechápu, proč byl Yuzvendra Chahal odstraněn z T20 WC: Virender Sehwag


Pravděpodobnost hraní XI pro FIN vs. CZR:

Finsko:

Jonathan Scammans, Peter Gallagher, Aravind Mohan, Nathan Collins, Mahesh Tambi, Amjad Sher, Naveed Shahid, Muhammad Imran, Hariharan Dandabani, Raz Muhammad, Matthew Jenkinson.

Česká republika:

Hilal Ahmed, Frederic Heidenreich, Sudesh Wickramasekara, Charan Sundareswaran Ramakrishnan, Akash Parmar, Arun Ashokan, Satyajit Sengupta, Sabawon Dvizi, Naveed Ahmed, Ali Waqar, Kaur Mehta.


Nejlepší tipy FIN vs CZR Dream11:

Nejlepší tipy – Finsko

Nathan Collins Je to talentovaný stoper, který ve finské Premier League 2020 nasbíral 387 zápasů s průměrem přes 32.

Mahesh Tambi Bude prvním soupeřem s míčem. Byl vedoucím brankovým hráčem ve finské Premier League, nasbíral 25 branek, zatímco jeho ekonomický průměr byl hluboko pod 7.

READ  Čeští demonstranti požadují novou vládu a přímé rozhovory o plynu s Ruskem

Nejlepší tipy – Česká republika

Sudesh Wickramasekara Známý svými silnými schopnostmi. Odehrál 17 zápasů a nasbíral 509 běhů ve formě T10.

Ali Waqar Očekává se, že povede bowlingovou dráhu České republiky. Zvedl 17 branek a postoupil po 8 bězích.


Doporučené hraní 11. #1 pro FIN vs CZR Dream11 Fantasy Cricket:

Jonathan Scamans, Nathan Collins, Peter Gallagher, Sudesh Wickramasekara (VC), Amjad Sher, Mahesh Tambi (uprostřed), Arun Ashokan, Sabawoon Davizi, Ali Waqar, Naveed Ahmed, Muhammad Imran

Navrhněte hru Eleventh #2 pro FIN vs. CZR Dream11 Fantasy Cricket:

Hilal Ahmed Nathan Collins (VC), Peter Gallagher, Sharan Sundareswaran Ramakrishnan, Mahesh Tambi, Arun Ashokan (uprostřed), Sabawaon Davizi, Hariharan Dandapani, Ali Waqar, Keyur Mehta, Muhammad Imran


Dnešní možní vítězové ve FIN vs. CZR:

Očekává se, že Česká republika tento zápas vyhraje.

Poznámka: Aktualizované Fantasy týmy a Play XI budou poskytovány v každém zápase v telegramový kanál Pokud jsou informace k dispozici.
Disclaimer: Tento tým je založen na porozumění, analýze a instinktu autora. Při výběru svého týmu mějte na paměti zmíněné body a rozhodněte se sami.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *