Miss World 2021: Tracy Maureen Perezová se kvalifikovala mezi 13 nejlepších

Foto: Instagram / @tracymaureenperez

[Updated: March 17, 2022, 9:53 a.m., 10:09 a.m., 11:33 a.m.]

slečno Filipínky Tracy Maureen Perez Pokračuje ve své cestě za ziskem korunky na 70. ročníku soutěže Miss World, která se konala dnes, 17. března v Portoriku.

Perez se umístila v top 13 poté, co na pódiu zazářila ve svých hlubokých královsky modrých šatech ve tvaru V a černých šatech s vysokým rozparkem.

Dalších 12, které se umístily mezi 13 nejlepšími, byly: Vietnam, Mexiko, Severní Irsko, Polsko, Somálsko, Spojené státy americké, Kolumbie, Česká republika, Francie, Indie, Indonésie a Pobřeží slonoviny. Původně mělo být oznámeno pouze 12 nejlepších, ale byla odhalena remíza, a proto vstup 13. kandidáta, Pobřeží slonoviny.

Miss Cebuana byla dříve jmenována jednou z prvních soutěžících na pódiích Miss International. Doufá, že získá druhý titul Miss World v zemi, po Miss World 2013 Megan Young.

Perezová soutěžila s 96 dalšími delegátkami o titul Miss World, ale z důvodu ochrany zdraví a bezpečnosti bylo o účast na korunovační noci požádáno pouze 40 nejlepších kandidátek. JB

Související příběhy:

Vzhled: Tracy Maureen Perez oslnila Frances Liberan před soutěží Miss World.

‚Laban Bisaya, Laban Pilipinas‘: Tracy Maureen Perez přijíždí do Portorika na soutěž Miss World

Nejžhavější novinky ze zábavy přímo do vaší schránky

čti následující

Nenechte si ujít nejnovější zprávy a informace.

účast v POPTÁVKA PLUS Chcete-li získat přístup k The Philippine Daily Inquirer a více než 70 titulům, sdílejte až 5 widgetů, poslouchejte novinky, stahujte již ve 4 hodiny ráno a sdílejte články na sociálních sítích. Volejte 896 6000.

Pro zpětnou vazbu, stížnosti a dotazy, zavolejte nám.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *