Koncept si představuje Apple Watch

Koncept si představuje Apple Watch

Slyšeli jsme spoustu zvěstí o kompletně přepracovaných Apple Watch Stále ještě s jistotou nevíme, co tyto nové Apple Watch Jako, ale skupina designérů vytvořila koncept, který si představuje něco jako atenuátor Apple Watch Ultra…s kamerou FaceTime.

Apple Watch

„Pracovali jsme na detailních designových konceptech a maketách pro Apple Watch Německá designová agentura Wordsmattr Sdělit 9 až 5 Mac.

Na první pohled Apple Watch Apple Watch Ultra. Zatímco Ultra je tlustší, koncept počítá s Apple Watch Koncept také ukazuje, jak by vypadaly tmavé titanové Apple Watch.

Samozřejmě, protože mluvíme o konceptu, je to víc než jen předvedení nového designu. Apple Watch

Zatímco se šušká, že Apple pracuje na snímači krevního tlaku pro své chytré hodinky, neexistují žádné známky toho, že by hodinky dostaly kameru – a upřímně řečeno, nemyslím si, že by ji potřebovala.

Celý koncept si můžete prohlédnout zde.

Tady je to, co říkají pověsti

podle Bloomberg Zpráva, Apple Watch Pověsti naznačují, že díky novému designu bude produkt tenčí a také zavede nový systém magnetického pásku, který může nakonec narušit kompatibilitu se stávajícími páskami hodinek.

Ačkoli by spuštění později v tomto roce dávalo větší smysl, analytici se domnívají, že nový design může být kvůli své složitosti odložen na konec roku 2025.

FTC: K vydělávání příjmů používáme automatické přidružené odkazy. více.

READ  Aktualizace Chromecastu s Google TV 4K se vydává do opravy z října 2022

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *