Opuštěný přívěs PS5 se nezobrazuje, protože Blue Box hlásí technické problémy

První celovečerní trailer k hře o přežití PlayStation 5 nahoru, údajně má debutovat 10. srpna v názvu Předběžná aplikace Realtime Experience, zmeškal okno pro vydání. A tajemný herní vývojář, Blue Box Game Studios, to slíbil Záběry budou debutovat v 9:00 SEČ – Ale více než čtyři hodiny po nahlášení „technických problémů“.

„Na získání pracujeme.“ [the patch] žij co nejrychleji “ Tým řekl. „Omlouváme se za nepříjemnosti.“ po dvou hodinách, přidal: „Stále na tom pracujeme. Upřímně se omlouváme za nepříjemnosti.“ Myšlenkou bylo, myslíme si, že aplikace bude aktualizována na PS5, aby fanoušci mohli sledovat trailer, který je v reálném čase zobrazen na jejich konzolách.

Tady jsou dvě možnosti: Blue Box Game Studios si uvědomilo, že vydat opravu PS5 podle plánu nebylo možné – zvláště s tím, jak si Sony v dnešní době vede. Místo toho ve skutečnosti stále nemá plný přívěs, který by se mohl předvést, a prostě si koupí více času. Nakonec to není poprvé Vývojář zmeškal termín.

Ukázal krátký pětisekundový klip, údajně z přívěsu, v Cvrlikání dříve během dne. Hlukovač jednoduše ukazuje dřevěnou podlahu a po ní chodí muž v obleku. Jak se tato hra stala populární, angažovanost je na celém povrchu: v době psaní přilákala téměř 10 000 lajků – to jsou čísla, na která by byly filmy AAA hrdé.

Bohužel, když to píšeme, není nic jiného než omluva nizozemského vývojáře. Věci se mohou přes noc změnit a my vás samozřejmě aktualizujeme, až budeme vědět více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.