Meta nacpe svého chatbota do vašich přímých zpráv na Instagramu

Meta nacpe svého chatbota do vašich přímých zpráv na Instagramu

V pátek jsou lidé všude na internetu všiml jsem si Nový přírůstek na jejich Instagramu: Meta AI, univerzální chatbot s umělou inteligencí, který dokáže odpovídat na otázky, psát poezii a vytvářet obrázky pomocí jednoduché textové výzvy. Tento krok není překvapivý. Meta představila Meta AI v září 2023 a posledních několik měsíců strávila přidáváním chatbota do produktů, jako je Facebook Messenger a WhatsApp, takže jeho přidání na Instagram se zdá být bez debat.

„Naše zkušenosti generované umělou inteligencí jsou ve vývoji v různých fázích a spoustu z nich veřejně testujeme v omezené kapacitě,“ řekl mluvčí Meta Engadget a naznačil, že ne každý má tuto funkci k dispozici. TechCrunchlibovolný Poprvé zaznamenáno Zprávy uvedly, že Meta AI se objevila ve vyhledávací liště Instagramu. Ale pro některé z nás v Engadgetu se tato funkce již objevila ve vyhledávací liště vaší schránky přímých zpráv na Instagramu.

Kliknutím na něj mi umožní zahájit konverzaci s Meta AI, stejně jako bych poslal přímou zprávu příteli na Instagramu. Podařilo se mi požádat chatbota o definice slov, navrhnout názvy některých příběhů, na kterých pracuji, a vytvořit obrázky psů na skateboardech. Podařilo se mi také požádat Meta AI, aby mi doporučila navijáky, které obsahovaly kočky, což jsem dokázal snadno.

Ale když můj kolega Aaron Sobouris požádal Meta AI WhatsApp, aby doporučil Reels, ukázalo mu to také nějaké Reels v této aplikaci – což naznačuje, že instagramový bot nedělá nic specifického pro Instagram. Místo toho Meta jednoduše vloží stejného chatbota do každé aplikace, kterou vlastníte.

Pokud kliknete na nabídku hamburgerů v robotu, Meta AI vám také ukáže dlouhý seznam potenciálních akcí, o které můžete bota požádat.

Meta AI poskytne seznam akcí, o které můžete robota požádat.

Aaron Soboris

Proč byste chtěli mít chatbota Instagram Navrhovat tipy, jak se vypořádat s poplatkem za kreditní kartu, nebo diskutovat o kardiu versus váhy, nebo navrhovat triky pro cestování s body, nevím. Ale jde o to, že když se chce, tak to jde.

READ  Apple (AAPL), Google (GOOG), Tesla Motors (TSLA) - Apple „zradil“ My Trust, říká uživatel iPhonu, který ztratil 1 milion dolarů kvůli spoofingu bitcoinových aplikací

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *