Kvalifikace AO: Čeští kolegové nastavili book spoty jako hlavní skladby

Marco Trungelliti Thomas porazil 2-6 6-2 6-4 v osmém Main Draw Australian Open a porazil bosenské bývalou světovou 23. hráčku Tamira Jumhura. Martin Etsevery Devatenáctiletý Ital porazil Flavia Copoliho 6-3 6-2 a zaznamenal svůj první grandslamový main draw v Perthu.

Dvojice bývalých světových hráčů č. 39 se zapsala zpět do hlavního tahu jako Moldavané Rod Albert 6-4, 6-4 a bývalý č. 28 Joao porazil Sosu Michail Kukuškin Ernesto porazil Escobeda 6-4 5-7 7-5.

Bývalá top 50 Němců Maxim Mortar, 20letý Kazach Timofee Skadow A srbský Nikola Milojevič Kvalifikovaný stejně jako Británie Liam Brady, slovenský Norbert Combos, Z Japonska Toro Daniel A německy Yannick Hoffman.

Travisonova píle se vyplácí

Martina Travisonová Nemá žádné výhrady k tomu, aby se v pátek podruhé kvalifikoval v Melbourne Parku, čímž potvrdil svůj debut ve svém 10. grandslamovém hlavním tahu před dvěma lety.

Ital běžel s šampionkou Sofií Keninovou na první překážce v roce 2020 a kvalifikací do čtvrtfinále na Roland Garros později toho roku vyvolal naději, že se vrátí do práce.

„Sledujete hlavní losování, ale stále jste kvalifikovaní, takže s touto vášní není snadné hrát. Ale já sbírám každý rok spoustu zkušeností, takže dnes mám pocit, že jsem připravený hrát Poté, co vyhrál počet, řeklo druhé místo.

„Jak mi Roland Garros ukázal, hrát Qualis není problém, protože jsem v roce 2020 začínal v Qualis, takže od prvního okamžiku jsem měl trochu obavy, ale se svým týmem jsem to dokázal. Byl jsem šťastný, když jsem se sem dostal. Hrát Qualis, protože někdy ve více zápasech. Bude velmi užitečné hrát.“

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *